ניטור איומי סייבר בארגונים
10 נובמבר 2017
10 נובמבר 2017,
 0

כולנו שמענו על פריצות למחשבים, הוצאת מידע ממחשבים, השבתה של מערכות ואתרים, התקפות וירוסים ועוד, כאשר כולם נחשבים איומי סייבר שחייבים להגן על הסביבה הממוחשבת מפניהם.

כיום ארגונים יכולים למצוא את עצמם בבעיה קשה במידה וגורם פנימי או חיצוני מבצע פעולה שמאיימת על המחשב, כמו גניבת מידע, השתלטות על המחשבים,  התקפה על המחשב ועוד, כאשר יש למנע פעולות זדוניות אלה.

אז כיצד מתגוננים נגד מתקפות סייבר בארגון?

אחת השיטות להתגונן נגד איומים היא באמצעות מערכות שנועדו לנטר פעילויות משתמשים, ולוודא כי אין פריצות ברשת, תוך שהמערכת יכולה לתעד בפעילות של עובדים בארגון בזמן שהיא מקליטה את הפעולות ועוזרת לעקוב אחר הגורם המזיק ולתעד אותו.

מהי המערכה הזאת?

מערכות לניטור פעולות עובדים מספקות מענה מושלם לראשי ארגונים ולמנהלי ארגונים שחייבים להגן על הסביבה הממוחשבת שלהם.

מערוכת אלה באמצעות טכנולוגיה ייחודית, מאפשרות כלים מתקדמים לביצוע ניטור מלא של פעילות משתמשים בארגון וספקים חיצוניים, ולשיפור אבטחת המידע.

הכלים המתקדמים מבצעים ניטור מלא על ידי הקלטה ותיעוד ויזואלי של הפעולות השונות שנעשות בארגון, והן מאפשרות איסוף מידע Meta data חכם ותיעוד מלא של פעילות בתשתיות רגישות המותאמות לכלי העבודה:  Windows/Citrix/Linux .

כיצד משתמשים בכלי הניטור?

שימוש במערכות אלה קל במיוחד וזאת משום שהוא מתנהל באמצעות דפדפנים נוחים לניהול, קבלת התראות בזמן אמת, ממשקים ידידותיים ונוחים, קבלת דוחות לניתוח ושימוש יעיל וקל. המשתמשים במערכת באמצעות הרשאה יכול לקבל תעודת בטחון להגנה על נכסי הארגון.

מהם היתרונות של כלי הגנה זה?

יכולת לשמור על מידע רגיש בארגון  – כלי הניטור מתאים להגנה על נכסים שונים כמו: מידע על טכנולוגיה, מיילים פנימיים, דוחות והתכתבויות.

יכולת לאשש חשדות אודות פעולות עובדים  – אחד מהיתרונות הבולטים הוא היכולת לנטר ולתעד גורמים מזיקים למערכת.

הגנה על נכסים דיגיטאליים – מערכות אלה מעולות להגנה על נכסים דיגיטאליים, בעיקר למי שעובר דרך רשת מחשבים רחבה.

אז זה הזמן לבדוק ולברר לגבי כלים מתקדמים להגנה על הארגון שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *