15 נובמבר 2017
15 נובמבר 2017,
 0

התקשורת בין ארגונים בעלי סניפים רבים הינה חשוב ואף קריטית. החשיבות לתקשורת אמינה ומאובטחת גדלה מאוד כאשר מדובר על ארגונים בינלאומיים בעלי סניפים מרובים ברחבי  הגלובוס. כל ארגון רוצה תעבורת מידע פנימית מאובטחת ומהירה שתשרת את מטרותיו בצורה היעילה ביותר. MPLS  הינה רשת תקשורת פרטית אשר ניתן להקימה בהתאמה מרבית לכל לקוח. היא יכולה להיות פתרון אופטימאלי לתקשורת בין סניפית וירטואלית ברמת שירות ידועה מראש.

תקשורת אמינה ומאובטחת

הרשת נעזרת בספקים ידועים ומוכרים בעולם ומועברת על גבי רשתות ציבוריות. ניצול רשתות אלו מוזיל מאוד את העלויות מחד, אבל מבטיח מקסימום פרטיות מאידך. שילוב זה מבטיח תקשורת רציפה ואמינה עם ביצועים ורמת שירות הזהה לזאת הניתנת על קו פרטי. בעזרתה ניתן להפעיל אפליקציות רגישות ונפוצות שמשמשות ארגונים רבים על בסיס יום יומי קבוע. באמצעות קישורי MPLS  ניתן לחבר כמות גדולה של נקודות. החל משני סניפים ועד לעשרות ומאות בכל רחבי  העולם.

פתרונות מקצה לקצה

תהליך ההקמה הינו קצר, יחסית, וכולל תכנון ובניית תשתית, ולאחריה מתן שירותי תפעול שכוללים תמיכה על בסיס קבוע. בנוסף, ניתן להמליץ לכל אחד על הספק הבינלאומי הנוח ביותר מבחינתו. הפתרון הכולל מקצה לקצה הינו יעיל מאוד ויוריד דאגות קיימות  ממנכ"ל הארגון ומנהלי סניפיו. השירותים הניתנים באמצעות הרשת הינם גמישים מאוד. ניתן לנצל את היציבות הרבה שמקנה התשתית ולשפר ביצועי יישומים. מערכת השליטה והבקרה מאפשרת תעבורת מידע וקבלתו במהירות הבזק ובצורה מקיפה ומלאה. יש אפשרות להתחבר לכל אחד משירותי הענן הקיימים או העתידיים בלי להתחייב על רוחב פס מרבי. כל אלו הינם יתרונות ברורים ומובנים.

רכישת שירות מספק מקצועי

מהירות תגובת ארגון הפועל בסביבת תחרותית קשה ואיכותה חשובים מאוד בכל רגע נתון. תקשורת טובה יכולה לסייע קבל החלטות חשובות. מומלץ לכל בעל חברה לרכוש שירותי תקשורת אלו מחברה בעלת מוניטין. יש ברשותה ניסיון מצטבר וידע רב בתחום שאותם תשמח לתרום לכל לקוח ותיק כחדש. תקשורת ברמה פרטית תבטיח בסיס טוב לפעילות עסקית בהווה ובעתיד. הידיעה כי ניתן לסמוך על רשת מהימנה כזאת תגביר את הביטחון בפיתוח הפעילות העסקית העתידית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *