25 דצמבר 2017
25 דצמבר 2017,
 0

קראתם את הספר או ראיתם את הסרט? רוב האנשים יענו הם צפו בסרט ובכלל לא ידעו שקיים ספר.  מצגת היא הדרך היעילה, האיכותית והפרקטית ביותר על מנת להעביר מסר לקהל כלשהוא. אם זה דרך המחשב, באולם הרצאות או בחוג בית. כל מצגת בנויה משלבים שונים. אם המצגת בנויה בצורה נכונה, עשויה באופן ברור ומציגה את המסר שאתם מעוניינים להעביר.

הכנת מצגת צריכה להיעשות בידי אדם מקצועי שלמד את הנושא ויודע בדיוק כיצד לבנות אתה כך שכך אחד שצופה בה יבין בדיוק' על מה מדברים. כל הדיבורים מסביב, חלוקת דפי מידע, הסברים פרונטליים לא יגיעו לקרסוליים של מצגת אחת טובה וברורה. אז במה יכלוה מצגת לעזור לנו:

איך בונים מצגת

  • חידוד והעשרת המסר – מצגת טובה מדגישה ומדגימה את המסר שלכם באמצעות אודיו ועזרים פיזיים שונים. היא מובילה  את המאזין באלגנטיות בדיוק אל המסקנות שאתם מעוניינים שהוא יגיע אליו.
  • רמת ריכוז גבוהה – מצגת טובה היא פוטנציאל מעולה להפוך את הפרזנטציה שלכם למוקד תשומת הלב של הקהל. חדל סדר הפרעות במהלך המצגת, כולם יהי מרוכזים בך ובמסר שאתה מעביר.
  • סיוע להמשכיות של ההרצאה – מצגת איכותית תעזור גם למציג להיות ענייני ולגרום להרצאה לשמור על רצף הגיוני ונכון מבלי לסטות מהנושא.
  • זכירה – אם המצגת הייתה טובה הקהל לא ישכח אותה מיד לאחר ההרצאה וכך יגדל הסיכוי שלכם ללקוחות פוטנציאליים נוספים לרעיון או המוצר שלכם.

אל מי פונים

הכנת מצגת כוללת שימוש בידע טכני, ושימוש באמצעים שונים שישי ללמוד אותם . ולכן רק אדם בעל כישורים נכונים יוכל להכין אותה בעבורכם . עיצוב המצגת הינו חשוב מאוד. יש לעשות שימוש באלמנטים גרפיים שימשכו את העי ויעשו לאנשים סדר בנושאים השונים שמוצגים. הכתיבה של המצגת צריכה להיות בהירה וחדה ובעלת מסר שיווקי אך מתאים לקהל היעד. יש לשמור על רצף נכון של התצוגה, בנייה נכונה, סידור נכון של השקופיות השונות כך שיהי הגיון וניתן יהיה לעקוב בקלות אחר המידע. כדאי מאוד להיעזר בשירותי כתיבת תוכן וכך להגיע לתוצאה מקצועית ואיכותית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *