פרסום משרות חינם למעסיקים
22 ינואר 2018
22 ינואר 2018,
 0

אם אתם מעסיקים שרוצים לקבל מקסימום תוצאות טובות בזמן שאתם מבצעים חיפוש אחר עובדים – חשוב שתדעו כי ישנם כמה וכמה פלטפורמות פרסום אשר באמצעותן תוכלו לפרסם את המודעת דרושים שלכם בחינם.

אז כיצד מנסחים הודעת דרושים בצורה נכונה, ואיפה אפשר לפרסם בחינם? כל התשובות ובמידע בהמשך.

בשנים האחרונות יותר ויותר מעסיקים בוחרים בפרסום משרות מסוגים שונים ברשת האינטרנט. עם זאת רבים מהמעסיקים מחפשים אחר פלטפורמת פרסום חינמית, שכן תקציב הפרסום עלול להיות יקר, בעיקר כאשר ישנם כמה וכמה משרות שרוצים המעסיקים לפרסם.

על מנת לפרסם נכון חשוב מלבד פרסום מודעות בחינם ,לדעת גם כיצד מנסחים הודעת דרושים טובה וזאת על מנת שתוכלו ליהנות ממקסימום התאמה של המועמדים למשרות שלכם.

אז כיצד מפרסמים מודעת דרושים טובה?

כדי לפרסם מודעת דרושים טובה רצוי בתור התחלה לגשת לפורטלים דרושים אשר כבר בכתיבת המודעה בפורטל, ניתן לקבל הנחיות לכתיבה נכונה וממוקדת.

כאשר מפרסמים מודעת דרושים חשוב לבצע סינון לפי גיל, סטטוס, שכר, אזור בו נמצאת המשרה , דרישות, ועוד, וזאת על מנת שתוכלו לבצע חיפוש ממוקד אחר מועמדים למשרה, וכדי שלא תבזבזו את זמנכם בראיונות עם מועמדים שאינם מתאימים.

אז כיצד אפשר ליהנות מפרסום משרות חינם לעסקים?

כיום ישנן כמה וכמה פלטפורמות שמאפשרות פרסום חינם לעסקים ביניהן: פורטלי הדרושים, לוחות המודעות האינטרנטיים, אתרים העסוקים בחיפוש עובדים, וכמובן הרשתות החברתיות בהן ניתן לפרסם מודעות דרושים. בנוסף ניתן לפרסם מודעות דרושים באתר של החברה והארגון ולהפיץ את הקישור במודעה גם דרך הרשתות החברתיות.

איך מפיצים את הרצון שלכם בעובדים ללא פרסום מודעה?

דרך נוספת לפרסם מודעת דרושים לאו דווקא בלוחות המודעות של העיתונים, או באתרים שדורשים סכום פרסום גבוה, כאשר אתם מפרסמים את הצורך שלכם בעובדים על ידי העברת מסרים על גיוס העובדים אל עובדי החברה או הארגון , תוך שאתם מבקשים מהעובדים בארגון למצוא עבור החברה עובדים עם הבטחה 'לצ'פר' את העובדים שיפנו לחברה עובדים איכותיים בסכום כספי או בפרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *