גאדג'טים מדליקים ללפטופ
22 מרץ 2019
Category גאדג'טים
22 מרץ 2019,
 0

אין ספק כי נכון להיום הכמות של האנשים שלהם יש מחשב נייד היא גדולה יותר מאי פעם, ודבר זה מביא אל עולם שלם של מוצרים שאר מתאימים לאנשים שלא תמיד נשארים עם המחשב הזה ברחבי הבית או המשרד, אלא יוצאים לדרך ורוצים להשיג את המירב מאותו מחשב קטן מידות ומעוצב.

בין כל הרשימה הדי ארוכה של גאדג'טים מדליקים שיכולים לשדרג את הלפטופ של כולם, יש כמה שבולטים מעל לכל היתר וכדאי שיהיו קיימים לשימוש בכל שעה נתונה.

מחמם לכוס קפה

כולם אוהבים כוס של תששייה חמה, בייחוד כאשר חורף וקור או כשאר הגיעה השעה של הצהריים שבה אחרי ארוחה טובה הראש נעשה כבד והעיניים נעצמות קמעה. כוס חמה של שתייה מהבילה היא כזו שנשארת בצורה דומה עם חימום קובע, וחיבור מהיר של מחמם לכוס הזו דרך החיבור לכניסת USB הופך את המחשב הנייד למשודרג באופן רשמי בזכות גאדג'ט קטן ואת הבעלים שלו לאדם הרבה יותר עירני שמוכן לעבודה בצורה יותר טובה.

מאוורר USB גמיש לקיץ

חם בקיץ הישראלי. חם נורא. אם לא נמצאים באזור שבו יש מזגן יכולים לחוש אל הלחות חונקת אט אט ומביאה לתחושה מאוד לא נעימה. מה יכול להיות יותר נהדר מאשר לשלוף ברגע כזה את המאורר הנייד שמתחבר בין רגע אל המחשב הזה ופועל רק בזכות הבטרייה שטעונה לה ומספקת חשמל למשך של שעה ארוכה וצוננת פי כמה ממה שהיה. תוסיפו לזה את הפינוק של מושב העיסוי https://www.gadgetshop.co.il/massage.php וזהו סגרתם פינה. זה מתאים במיוחד לאנשים אשר אוהבים לטייל עם הלפטופ ולא רוצים להרגיש את החום של הקיץ שמגיע לטמפרטורה ולחות מאוד גבוהה.

מנורה גמישה בצורת חייזר

לפעמים כל מה שרק צריכים כדי להשלים עוד משימה במחשב הנייד הוא קצת אור יותר ממוקד. מה קורה כאשר לא נמצאים בסביבה שהיא מוארת היטב או כשאר לא רוצים להפריע לסביבה שבה כבר חושך ומאוחר? יכולים לחבר את המנורה הגמישה שמתחברת אל המחשב עצמו להזנה, ועם הדמות של חייזר חמוד ממשיכים אל עוד מטלה או גלישה של פנאי עד שאר העייפות גוברת ורוצים לפרוש גם כן למיטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *