לשחזר מידע מדיסק קשיח
20 יולי 2020
20 יולי 2020,
 0

שחזור מידע מדיסק קשיח היא עבודה לא פשוטה ודורשת מומחיות רבה ואמצעים טכנולוגיים ספציפיים. אף על פי כן מדובר במשימה שניתנת ברוב המקרים לביצוע.

>למדו על שחזור נתונים מכונן חיצוני באתר טיקטק

שחזור מידע מדיסק קשיח

בדיסק הקשיח קיים מידע רב וכדי לשחזר אותו יש לבצע כמה פעולות:

  • להבין מבעליו של המחשב מה הייתה השתלשלות העניינים שגרמה לכך שהנתונים של המחשב אבדו, אם היו הודעות מסוימות שבעל המחשב צילם וגם הן יכולות לסייע למומחי המחשוב, כדי להבין מה מסתתר מאחורי הדברים הללו.
  • מריצים תוכנה ייעודית אשר מסנכרנת את הקבצים של תוכנות הניהול, תוכנות הנהלת חשבונות, word  excel  ותוכנות מיוחדות של החברה. התוכנה מאפשרת העלאה מחדש של התוכנות והצגתם על הצג במעבדה. 
  • מומחי השחזור מבצעים פעולות טכנולוגיות אשר מובילות את המידע בחסרה לעמדת העבודה שנותרה ריקה מתוכן. הפעולות הנדרשות מתבצעות בתשומת לב רבה, שלב אחר שלב כדי שלא תהיה קריסה של המערכת.
  • הטכנאים מריצים כמה וכמה פעמים את המידע כדי לוודא שיש תקשורת נתונים קולחת ואפשר לעבור בין התוכנות השונות ללא מחסומים.
  • בעליו של המחשב בוחן את כל אחת מהפונקציות ומאשר אם כל המידע נמצא בהן והעדכון הוא up to date  ,כך שלא נעלם מידע ישן או לחלופין מידע שעובד בימים האחרונים.

מומחים לשחזור מידע 

מי שעוסק בנושא שחזור דיסק קשיח חייב להיות מרוכז ביותר ולבצע את כל המהלכים בסדר הנכון ובהתאם לתוצאות הנראות על המסך. פעולות מהירות מדי או לא נכונות עלולות לפגום מלאכת השחזור ולכן בוחנים בקפידה כל מהלך לפני הלחיצה על המקלדת.

מי שעוסק בכך ביום יום, פיתח עם השנים ניסיון רב ולכן הוא מכיר את כל הפעולות הנדרשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *