פרסום ממומן בגוגל - איך מתחילים?
30 ספטמבר 2020
30 ספטמבר 2020,
 0

בניית קישורים שנראים טבעיים בעיני גוגל מהווה נדבך קריטי בהליך קידום של כל אתר, והרי שאם אנו רוצים לעשות זאת כראוי, עלינו לעקוב אחר מספר כללים פשוטים. אותם כללים יעזרו לנו  ליצור פרופיל קישורים טבעי ואיכותי שיוכל לשרת את האתר שלנו ולקדם אותו בגוגל באפקטיביות.

  • קישורים מאתרים באותו תחום – חשוב לבנות קישורים לאתר שלכם מאתרים אחרים שעוסקים באותה נישה.
  • הקיפו את הקישור בטקסט – שילוב הקישור בתוך טקסט רלוונטי יהפוך אותו להרבה יותר אפקטיבי וטבעי.
  • גיוון אנקורים – במקום לעשות שימוש בלעדי במילות המפתח בקישורים, תעשו שימוש גם במילים טבעית כמו "לחצו כאן" או "למידע נוסף".
  • קישורי NOFOLLOW – במקום להסתמך על קישורי DOFOLLOW בלבד, גוונו את פרופיל הקישורים שלכם עם קישורי NOFOLLOW דרך רשתות חברתיות ואתרים אחרים.

בניית קישורים זו מלאכה של ממש, וכדי להפיק תוצאות אופטימליות יש להעניק תשומת לב לכל צעד וצעד שלנו בתהליך הזה. בנייה של פרופיל קישורים טבעי זה אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך קידום אתרים, ואין לזלזל בו.

קנייה של קישורים – תעשו זאת נכון

אם אתם מחליטים לקנות קישורים, תוודאו שאתם עושים זאת אך ורק דרך מקדם מוביל שמקפיד על בניית קישורים איכותית וטבעית שכוללת תשתית אתרים עם אחסון מגוון ובלוגים בנישה של האתר שלכם.

תזכרו כי קידום אתרים בגוגל זה תהליך שלוקח זמן, וכדי להפיק תועלת מאסטרטגיה שגיבשתם לעצמכם, יהיה כדאי לכם לפעול בצורה ממוקדת, המשכית ונבונה. אנו בטוחים שתביאו בחשבון את הטיפים שחלקנו לבנייה של קישורים טבעים, התמונה תתבהר לכם במידה זו או אחרת ותוכלו לקדם את האתר שלכם בצורה יעילה יותר וכזו שתשיג תוצאות טובות יותר גם בטווח הארוך.
מוזמנים לפנות אל 'מלך הקישורים' כדי לקרוא בהרחבה אודות שירותים של בניית קישורים:
https://linking.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *