בניית אתרים לעסקים
31 אוקטובר 2020
31 אוקטובר 2020,
 0

תקופת הקורונה, והסגר שהגיע איתה, גרם לעסקים רבים לפשוט רגל. מצורך זה, ישנם עסקים אשר מנסים להשאיר את הראש מעל המים, מדובר בעיקר בעסקים קטנים, שלא מוגדרים כמוצרים חיוניים, אשר נקלעו שלא ברצונם לחובות כבדים מחוסר לקוחות. 

אחת ההצעות היותר משתלמות לאנשים אלו הוא לבנות אתר, שניתן לקנות ממנו את המוצרים, ולצור קשר עם לקוחות, ראו לדוגמה בניית אתר לעסקים. אתר כזה גורם לעסק לפוחח וללקוחות לרכוש מוצרים מהחנות למרות הסגר, אז במאמר זה נספר למה עכשיו זה הזמן להשקיע באתר לעסק?

למה כדאי בכלל אתר לעסק? 

עסק קטן אינו יכול לשלם אלפי שקלים עבור פרסומות כפי שמשלמות החברות הגדולות, אך נותר לו ערוץ פרסום אחד שהוא יחסית זול ומשתלם, והוא האינטרנט. אתר אינטרנט יכול להגדיל את המכירות של העסק בגלל מספר סיבות:

  • מכירה ללקוחות מכל הארץ– לדוגמא, גם אם החנות שלך נמצאת פיזית בירושלים אתה יכול למכור מוצרים גם ללקוחות מתל אביב, ובעצם חוצה את הגבול הגאוגרפי שלך ומשיג יותר לקוחות.
  • לא תלוי בפתיחת השעות של החנות– באתר הלקוחות יכולים להזמין מוצרים בכל שעות היממה גם באמצע הלילה.

עסק ללא אתר הוא לא קיים 

במיוחד בתקופה הזו, שבה החנויות הפיזיות איבדו מזוהרן, והפכו ללא רלוונטיות, אתר אינטרנט יאפשר לכם להרוויח כמו קודם, ואפילו יותר. אתר ישמור על מאגר הלקוחות, הקיימים שלכם, כמו כן עסק שאין לו אתר הוא לא עדכני ולא מתקדם. ראו כאן מחיר בניית אתרים!

איפה כדאי לבנות את האתר? 

חשוב מאד להבין, שכאשר בונים אתר, לא רק בונים חנות שבה ניתן לקנות את המוצרים, אלא בונים מיתוג לעסק, שהמטרה שלה היא נראות מעולה וקנייה נוחה נעימה ומהירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *