חזייה לאחר ניתוח

ניתוח חזה אינו רק הליך קוסמטי. זה מבוצע גם מסיבות רפואיות כמו סרטן, ציסטות ודלקת השד. נשים עוברות ניתוח חזה ממגוון סיבות, לרבות לשיפור מראה השדיים, או לתיקון מצב רפואי. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שמשתלים שתלים בחזה. זה יכול להיעשות למטרות רפואיות או קוסמטיות.

מספר הנשים שעוברות ניתוח הגדלת חזה גדל בשנים האחרונות בגלל הצגת המדיה של ידוענים כמו קים קרדשיאן וקיילי ג'נר ששיפרו בניתוח את החזה שלהן את עיצוב וגודל החזה.

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח חזה הוא תהליך ארוך ומפרך. לאחר הניתוח, המטופל יצטרך להישאר במיטה מספר ימים ולהתאושש מההלם של ההליך. המטופל יצטרך גם ליטול משככי כאבים, שעלולים להקשות על השינה.

משך הזמן המושקע בהחלמה משתנה בהתאם לסוג הניתוח שנעשה וכמה זמן לקח לגוף לרפא את עצמו. חלק מהנשים יכולות לחזור לתפקוד לאחר שבועיים בעוד שאחרות עשויות להזדקק לעד שישה חודשים לפני שהן מסוגלות לעשות משהו מאומץ שוב.

על מנת להקל על התהליך תמיד ניתן להיעזר במגוון רחב של טכנולוגיות חדישות כמו למשל בגדי לחץ לאחר ניתוח , אשר יסייעו בהחלמה מאוזנת וחזרה מהירה לשגרה.

מספר דברים שיכולים לעזור בהחלמה כוללים:

1) שימוש בחפיסות קרח

2) הרמת הרגליים

3) שימוש בגרבי לחץ

4) נטילת תרופות מרשם כגון איבופרופן

חזייה היא בגד שלובשות נשים כדי לתמוך בשדיים ולהחזיק אותם במקומם. חזייה מורכבת בדרך כלל מרצועה מבד אלסטי המקיפה את פלג הגוף העליון והזרועות העליונות ומהודקת מאחור בסגירות קרס ועין, או באמצעות רצועות מהודקות בחומרה אלסטית או מתכת.

חזייה לאחר ניתוח היא פריט לבוש חשוב ושימושי מאוד. זה עוזר בתהליך הריפוי ונותן תמיכה לשד. החזייה לאחר הניתוח גם מגנה על העור מפני גירוי או פגיעה. הזמן החשוב ביותר ללבוש חזייה לאחר הגדלת חזה הוא בימים המיידים והשבועות הראשונים, בהם יש תמיכה מוגבלת מאוד מדופן החזה.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *