כמה מסים יש על ביטקוין?

מסים על ביטקוין

במידה ואתם אזרחי ישראל ואתם מתכוונים לסחור בביטקוין ובכלל הנושא של כרייה של ביטקוין מעניין תאכם, חשוב שתכירו את עמדת רשות המיסים משנת 2017, לפיה מכירה של ביטקוין תחויב בתשלום מס רווח הון של 25% וישנו צורך בדיווח עד 30 יום מרגע העסקה. כמו כן, על עסקים גובה המס יכול להגיע עד לסכום של 47%, דבר שתצטרכו לקחת בחשבון גם כן.

לא בטוחים? פנו אל רואה חשבון

במידה ואתם סוחרים בביטקוין בהיקפים משמעותיים יהיה חשוב לוודא כי אתם לא פועלים בצורה בלתי אחראית. הדבר הנכון ביותר שתוכלו לעשות יהיה לפנות אל רואה חשבון כדי שיסביר לכם על האפשרויות השונות שתהיינה קיימות בכל הנוגע להתנהלות עם הרווחים והדיווח עליהם.

כמו כן, הוא יוכל לסייע לכם לבצע התאמות ושינויים כך שלא תצטרכו לשלם מס יתר על המידה. כך תוכלו לסחור בביטקוין בידיעה כי אין שום סיכון להסתבך עם הרשויות.

>קראו על מטבעות קריפטוגרפיים https://blog.bitsofgold.co.il/cryptography

חוסכים צרות עתידיות בדרך קלה

כפי שניתן לראות, דבר פשוט כמו פנייה אל יועץ מס או רואה חשבון יכולה לסייע לכם להבין בדיוק מה האפשרויות הקיימות מבחינתכם בכל הנוגע לתשלום המס. לצד זאת, יהיה מומלץ לשים לב כי אתם פונים אל גורמי מקצועי עם הבנה והתמחות באינטרנט, כך שתוכלו להיות בטוחים כי המידע שנמצא בידיהם יהיה הרלוונטי והנכון ביותר.

השקעה חכמה במטבע דיגיטלי

בין אם תבחרו להשקיע בביטקוין דרך ביטס אוף גולד ובין אם כל סוג אחר של מטבע דיגיטלי, יהיה כדאי לכם לקחת בחשבון כי מדובר בהזמנות מטורפת וזאת אם תדעו לגשת לדבר בצורה אחראית ונכונה. נוסף על בחינת נושא המס יהיה כדאי להתייחס לבחירה של הארנק המתאים ביותר לכם וזאת לצד למידה על שימוש נכון בביטקוין, כך שהשימוש יהיה נוח וחלק מבחינתכם.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אף פעם לא מאוחר לעשות קורס דיבוב
האדם מבלה במשך מרבית חייו בעבודה, ולכן לפני שהוא מתחיל ללמוד, עליו לבחור את המקצוע המתאים לו. יש אשר...
קרא עוד »
אפר 28, 2018
דרופשיפינג למתחילים – המדריך המלא
סביר להניח שנתקלתם לא פעם במונח "דרופשיפינג". בשנים האחרונות מדובר היה באחת משיטות המסחר הפופולריות...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
מחשבים לגיימינג
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמתעניינים ברכישה של מחשבים לגיימינג. מדובר על מחשבים עוצמתיים...
קרא עוד »
אפר 21, 2020