אקסל VLOOKUP

VLOOKUP היא פונקציית Excel הוא משמש לעתים קרובות כדי למצוא את הערך של תא נתון או טווח של תאים.

VLOOKUP Excel הוא כלי שעוזר למשתמשים למצוא ערכים בטווח של תאים. מדובר על כלי רב עוצמה לניתוח נתונים והוא משמש מיליוני משתמשים מדי יום.

Excel VLOOKUP משמש למציאת ערכים בעמודת נתונים נתונה. הוא נמצא בשימוש מאז ימיו הראשונים של אקסל והפך לאחת הפונקציות הנפוצות ביותר באקסל.

VLOOKUP הוא כלי שימושי מאוד עבור משתמשי אקסל. ניתן להשתמש בו כדי למצוא את הערך של תא על סמך הערכים בתא אחר.

כיצד משתמשים באקסל VLOOKUP?

זה די פשוט לשימוש, אבל זה יכול להיות קצת מסובך כאשר אתה צריך לעבוד עם יותר מעמודה אחת. אז אנחנו צריכים ללמוד קורס אקסל שיעזור לנו להבין מה VLOOKUP עושה ואיך זה עובד.

נניח שיש לנו שתי עמודות, A ו-B, בגליון העבודה שלנו המכילות נתונים שונים. נניח שעמודה A מכילה את המספרים מ-1 עד 10 ובעמודה B יש מספרים מ-11 עד 20. נניח שעמודה A מכילה 6 מספרים: 1, 2, 3, 4, 5 ו-6 אז נרצה למצוא את הסכום של כל הערכים בעמודה B:

VLOOKUP Excel הוא כלי שימושי מאוד שניתן להשתמש בו כדי למצוא את הערך של מספר באמצעות נוסחה.

אקסל VLOOKUP – יתרונות

VLOOKUP אקסל הוא כלי נהדר למציאת נתונים בגיליונות אלקטרוניים של Excel. אתה יכול להשתמש בו כדי למצוא את הערכים של עמודה או שורה ספציפיים בגיליון אלקטרוני. ולאחר מכן עבור לתאים האחרים וחפש את הערכים. אם אתה יודע איזה מידע אתה צריך, השתמש בתכונת החיפוש של Excel כדי לגלות היכן הנתונים נמצאים בגיליון אלקטרוני. קריאה סימון פריטים שהם סימני קריאה או סימני שאלה (לעתים קרובות מקוצרים כ-Xs) אומר לאקסל להתעלם מהם בעת חישוב נוסחאות וחישוב סכומים.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *