קורס front end

פיתוח צד לקוח או front end הוא תהליך יצירת הממשק וחווית המשתמש עבור אתר אינטרנט או אפליקציה. מפתחי front end אחראים על העיצוב, הגרפיקה והפריסה של המוצר. הם צריכים להיות מסוגלים לחשוב בצורה יצירתית, שכן לרוב מוטלת עליהם המשימה להמציא רעיונות ופתרונות חדשים לבעיות. מפתח front end עובדים בדרך כלל בצוות שכולל מעצבים, מפתחים, מנהלי פרויקטים ומומחים אחרים.

פרונט אנד הוא מונח המשמש לתיאור החלק באתר שהמבקרים רואים לפני שהם מגיעים לתוכן. front end הוא המקום שבו נמצאים כל התוכן, התמונות ויתר המדיות. front end הוא בדרך כלל מה שיוצר או שובר אתר. האלמנטים הללו הם שמרכיבים את ממשק המשתמש ומספקים חוויה אינטראקטיבית למשתמשים. front end כולל רכיבים כמו תפריטי ניווט, תפריטים עם תפריטים נפתחים, טפסים, כפתורים, שדות טקסט ועוד.

קורסי front end חשובים מכיוון שהם מלמדים את התלמידים כיצד לפתח אתרים ואפליקציות. הקורס עשוי לכסות גם נושאים כמו עיצוב רספונסיבי ואופטימיזציה של ביצועי אינטרנט.

עם קורס front end, תלמדו כיצד לבנות אתרים מאפס ולהתנסות מעשית עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר. כשתסיימו את הקורס תוכלו ליצור אתרים ויישמון רספונסיבים עם ביצועיים מרשימים.

למי מיועד קורס front end ?

קורס front end מיועד למתפתחים ומתכנים מנוסעים בעלי שליטה בשפות קוד עדכניות. באמצעות לימודי front end ילמדו התלמידים לפתח ממשקים חדשים, יישומים, אפליקציות ואתרים. יהיה להם חלק מרכזי בנראות והתנהגות היישום או האתר.

הירשמו לקורס בקודינג אקדמי: https://www.coding-academy.org/

מה לומדים בקורס front end ?

בקורס front end התלמידים יקבלו סל נרחב של כישורי פיתול עבור טכנולוגיות ווב. הם ילמדו לעצב ולפתח ממשקים ומערכות WEB. לאורך הקורס יתוודעו התלמידים לשפות קוד עדכניות כגון: Angular, JavaScript, Html ועוד. כמו כן הם ילמדו להתאים את היישומים השונים למערכות ההפעלה השונות: אנדרואיד, אייפון ועוד.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטון תדמית לעסק
בעידן עתיר מידע, אנשים וצרכני תקשורת "מופצצים" במסרים בכל רגע נתון. באופן זה, התודעה לומדת "לסנן" במהרה...
קרא עוד »
יונ 26, 2018
לימודי עיצוב גרפי ללא כל רקע מקדים
אם אתם מתעניינים באפשרות ללמוד עיצוב גרפי, יהיה כדאי לכם לדעת שאתם לא צריכים להחזיק בשום רקע מקדים...
קרא עוד »
פבר 23, 2018
יתרונות של מדפסת לייזר אלחוטית
מדפסות הלייזר האלחוטיות טומנות בחובן לא מעט יתרונות שעליכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים לקנות את המדפסת...
קרא עוד »
יול 13, 2016