קורס front end

פיתוח צד לקוח או front end הוא תהליך יצירת הממשק וחווית המשתמש עבור אתר אינטרנט או אפליקציה. מפתחי front end אחראים על העיצוב, הגרפיקה והפריסה של המוצר. הם צריכים להיות מסוגלים לחשוב בצורה יצירתית, שכן לרוב מוטלת עליהם המשימה להמציא רעיונות ופתרונות חדשים לבעיות. מפתח front end עובדים בדרך כלל בצוות שכולל מעצבים, מפתחים, מנהלי פרויקטים ומומחים אחרים.

פרונט אנד הוא מונח המשמש לתיאור החלק באתר שהמבקרים רואים לפני שהם מגיעים לתוכן. front end הוא המקום שבו נמצאים כל התוכן, התמונות ויתר המדיות. front end הוא בדרך כלל מה שיוצר או שובר אתר. האלמנטים הללו הם שמרכיבים את ממשק המשתמש ומספקים חוויה אינטראקטיבית למשתמשים. front end כולל רכיבים כמו תפריטי ניווט, תפריטים עם תפריטים נפתחים, טפסים, כפתורים, שדות טקסט ועוד.

קורסי front end חשובים מכיוון שהם מלמדים את התלמידים כיצד לפתח אתרים ואפליקציות. הקורס עשוי לכסות גם נושאים כמו עיצוב רספונסיבי ואופטימיזציה של ביצועי אינטרנט.

עם קורס front end, תלמדו כיצד לבנות אתרים מאפס ולהתנסות מעשית עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר. כשתסיימו את הקורס תוכלו ליצור אתרים ויישמון רספונסיבים עם ביצועיים מרשימים.

למי מיועד קורס front end ?

קורס front end מיועד למתפתחים ומתכנים מנוסעים בעלי שליטה בשפות קוד עדכניות. באמצעות לימודי front end ילמדו התלמידים לפתח ממשקים חדשים, יישומים, אפליקציות ואתרים. יהיה להם חלק מרכזי בנראות והתנהגות היישום או האתר.

הירשמו לקורס בקודינג אקדמי: https://www.coding-academy.org/

מה לומדים בקורס front end ?

בקורס front end התלמידים יקבלו סל נרחב של כישורי פיתול עבור טכנולוגיות ווב. הם ילמדו לעצב ולפתח ממשקים ומערכות WEB. לאורך הקורס יתוודעו התלמידים לשפות קוד עדכניות כגון: Angular, JavaScript, Html ועוד. כמו כן הם ילמדו להתאים את היישומים השונים למערכות ההפעלה השונות: אנדרואיד, אייפון ועוד.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *