איך לעשות השוואת מחירים בין צלמי חתונות?

צלמים לחתונה

חתונה זה דבר מרגש, שכולל עימו ארגון חתונה מה שיכול להיות דבר מרגש פחות, בעיקר כאשר אנו מבינים במהירות כי מהלך הארגון והוצאות החתונה יכולות להיות דבר מעיק וקשה. בארגון החתונה וחיפוש הספקים לאירוע חשוב לבצע השוואות מחירים בעיקר שמדובר בהוצאות הגדולות כמו: שמלת כלה, עלות המנות, והוצאות צילום לחתונה. אז איך לעשות השוואת מחירים בין צלמי חתונות? מספר טיפים בהמשך.

הכינו תקציב,

ראשית כל לפני השוואת המחירים חשוב שתכינו לכם תקציב שכולל את כלל ההוצאות לחתונה. אם החלטתם להקציב 5000 שקלים לצילום האירוע -כדאי שתתחילו לחפש צלמים בטווח מחירים זה. את החיפוש הטוב ביותר ניתן לבצע בין חברים שהתחתנו ויכולים להמליץ על צלם בטווח מחירים זה. בנוסף ניתן להיכנס לקבוצות בפייסבוק שעוסקות בארגון חתונה, כיום יש לא מעט כאלה, ולבקש מחברי הקבוצה המלצות לצלמים בטווח מחירים זה.

חיפוש צלמים

לאחר שקיבלתם המלצות על צלמים, פנו לשלושה צלמים לחתונה, לא יותר! ובקשו מהם הצעת מחיר. חשוב לא לבדוק יותר מידי צלמים משום שאז ניתן להתבלבל, ולהיות בחוסר החלטיות. בחירה של שלושה צלמים, שתעשה לפי בדיקת תיק העבודות שלהם באתר או בפייסבוק, תגביל את החיפוש שלכם, אך מצד שני גם תמקד אתכם.

קבלת הצעת מחיר

כאשר אתם בוחרים את הצלמים האופציונליים שלכם, בקשו מהם הצעת מחיר מפורטת וכוללת מע"מ. לאחר שקיבלתם את שלושת ההצעות בצעו השוואת מחירים. את השוואת המחיר חשוב לעשות לפי כמה פרמטרים חשובים:

שעות הצילום – בדקו מתי מגיע הצלם לאירוע

שירותים – שאלו אילו שירותים אתם מקבלים (צילום וידאו, עריכה, הדפסת תמונות, אלבום)

כמה צלמים יהיו באירוע – חברות צילום רבות מציעות שניים עד שלושה צלמים לאירוע או צלם אחד

סגנון צילום – ישנם צלמים שמעלים את המחיר בשל סגנון צילום ייחודי (צילום קונספט, דוקו ועוד)

לאחר שהבנתם מה כל צלם מציע, בדקו מהי ההצעה המשתלמת והמתאימה לכם ביותר. אם אתם לא מעוניינים בצילום וידאו לחתונה אלא בשלושה צלמים, בדקו מהי הצעת מחיר שמתאימה לסוג זה של חיפוש. אם אתם ממש רוצים וידאו לחתונה, ייתכן שההצעה תהיה יקרה יותר ויש לקחת את הנושא בחשבון. אם אהבתם שני צלמים בעלי סגנון שמתאים לכם, פשוט בחרו את ההצעה הטובה ביותר בהתחשב בשעות הצילום, והשירותים הנוספים שהצלם מאפשר לכם.

חשוב לדעת!

יש לסכם מראש את זמן הגעת התמונות אליכם. זוגות רבים המתינו חודשים על גבי חודשים לתמונות שלהם וזאת משום שקבלת התמונות לא סוכמה מראש.

אז שהיה במזל טוב!

 

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מידע על הסוגים השונים של Malwares
Malwares  ובעברית מדוברת – נוזקה, היא למעשה תוכנה זדונית, תוכנה מזיקה. מדובר בתוכנה אשר כל המטרה שלה היא...
קרא עוד »
יול 23, 2019
מחשב מק פרו של אפל
משלל ההמצאות שיצרה חברת אפל במהלך השנים, אין ספק שמק פרו נחשב לאחד ההמצאות החכמות והפופולאריות ביותר....
קרא עוד »
אוג 16, 2016
הזמנת שירותי בניית אתרים לעסקים
  להיות בעל עסק זה אומר, בראש ובראשונה, לעמוד תמיד בתחרות הקיימת ולהתחדש כל העת. כלומר, זה שאולי...
קרא עוד »
יונ 13, 2017