לימודי  SEO

סוגי הלוואות פופולאריים

יש לכם עסק שמציע לקהל הרחב מוצרים או שירותים נהדרים. אתם יודעים שאנשים יכולים להנות מאוד מהמוצר/השרות, לחסוך באמצעותו הרבה כסף או להתקדם בעזרת המוצר/שירות שלכם. אפילו בניתם אתר אינטרנט יפה ומושקע, כדי שאנשים יוכלו להגיע אל האתר שלכם, להחשף לשירות/מוצר ולהכיר אתכם. אבל עד מהרה גיליתם שאין די בבניית אתר אינטרנט מרשים, העובדה שהאתר שלכם נמצא באוויר לא הביאה אליכם לקוחות.

אם המצב הזה מוכר לכם אז יש לנו חדשות טובות עבורכם – המצב הזה מוכר לאנשי עסקים רבים בישראל אבל גם בעולם כולו.

כדי שאתר אינטרנט באמת יוכל להביא לקוחות צריך לקדם אותו. צריך לגרום לאתר להתמצב במקומות הראשונים בגוגל כאשר לקוחות פוטנציאליים מחפשים מילים וביטויים הקשורים לעסק שלכם. איך עושים את זה? לימודי SEO אצל מכללת Best-SEO המתמחה בלימודי שיווק באינטרנט.

מה הם לימודי SEO?

SEO זה למעשה ראשי התיבות של הביטוי הארוך יותר הבא: Search Engine Optimization, והתרגום החופשי שלו הוא: אופטימיזציה למנועי חיפוש. איך כל זה קשור לקידום אתרים? נסביר.

כאשר אנחנו מבצעים פעולות SEO לאתר אינטרנט זה אומר שאנחנו למעשה פועלים כדי להפוך את אתר האינטרנט שלנו לאופטימלי עבור מנוע החיפוש גוגל. כך שכאשר ה"זחלנים" או ה"עכבישים" של גוגל סורקים את הרשת ונותנים ציונים לאתרי אינטרנט – האתר שלנו יהיה מוכן באופן אופטימלי למנוע החיפוש, ועל כן הוא יאנדקס את האתר שלנו ויחשוף אותו בפני גולשים, בתוצאות החיפוש, במקומות הראשונים בעמודים הראשונים.

אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע אנחנו חייבים להגיע לעמודים הראשונים?. מה, לא מספיק לבנות אתר ולדעת שהוא נמצא לו אי שם בעמוד ה-7 או ה-10? על כל מה שחשוב לדעת בשיווק באינטרנט תלמדו בין היתר בלימודי SEO.קורס קידום אתרים

כדי להסביר נביא אליכם כמה ממצאים מעניינים שעלו ממחקרים שנערכו בשנים האחרונות בנושא התנהגות גולשים. מחקרים ניסו להתחקות אחר הנטיות של גולשים וגילו כי הגולש הממוצע הוא גולש "עצל". הגולש הממוצע לא רוצה לעבוד יותר מדי או להתאמץ יותר מדי ומאחר שכך אם הוא לא מוצא תשובות מהירות הוא עובר לנושא הבא. באותו הקשר בדיוק גילו החוקרים כי כאשר גולשים מבצעים חיפושים במנוע החיפוש גוגל הם יטו לחפש את מבוקשם בעמוד הראשון, השני ואולי השלישי אבל הם לא ימשיכו לחפש תשובות בדפים השלישי, הרביעי ובטח לא בדף ה-20. המסקנה של נתונים אלו היא ברורה: אתר אינטרנט שלא נמצא בעמודים הראשונים של גוגל במילים וביטויים מסוימים לא יזכה לחשיפה, ואין זה משנה עד כמה האתר מרהיב ושימושי.

על הנתונים האלו בדיוק מבוססים לימודי SEO שנלמדים במסגרת קורס קידום אתרים. העובדות הללו, שמנינו כאן למעלה, הן אלו שהולידו את מקצוע קידום האתרים ומשמבנים אותן, הכול יותר ברור.

נושאים מרכזיים בלימודי SEO:

במהלך קורס קידום אתרים נלמדים בין שלל המקצועות גם לימודי SEO. הסטודנטים נחשפים לשיטות לכלים שעומדים לרשותנו כיום כדי להעלות דירוגים של אתרי אינטרנט. בין היתר לומדים: מבנה רשת האינטרנט, מבנה מנועי החיפוש, מחקר שוק ותחרות, מחקר מילות מפתח, בנייה נכונה של אתרי אינטרנט, מערכי קישורים, אופטימיזציה לדפי האתר, חווית משתמשים, רשתות חברתיות, כלים סטטיסטיים, ניתוח ואנליטיקס ועבודה מול לקוחות.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אסטרטגיה שיווקית- הפירמידה המושלמת
אסטרטגיה שיווקית היא הכלי היעיל ביותר עבור כל עסק שרוצה למכור את המוצרים שלו באופן המוצלח ביותר....
קרא עוד »
פבר 17, 2022
איזה סוגי עסק צריכים CRM?
CRM היא תוכנה המסייעת לעסקים לנהל את התהליכים העסקיים שלהם. זה נמצא בשימוש על ידי חברות כדי לעקוב ולנתח...
קרא עוד »
נוב 29, 2022
איפה לקנות מחשבי אפל?
כדי להבין את סוגיית קניית מחשבי אפל יש להבין למה היא מקרה יותר מורכב מאשר רכישת כל מחשב אחר שאינו אפל....
קרא עוד »
אפר 12, 2017