כתיבה שיווקית

תשתית אינטרנט

בכל פעם שמסתירים את המילה שיווק בתוך התוכן שאתם קוראים, שלא נדבר על הכותרת, כדאי שיעלו לכם שאלות לגבי המוצר שמנסים למכור לכם. לאו דווקא בכל עת מדובר במוצר פיזי, אלא ברעיון או כמו פה במילים. אז אתם שואלים למה שנקנה מילים אם הן גם ככה בחינם? אז זהו שכל המילים נתונות בידכם, אך לא תמיד נעשה עמן חסד. בכדי ליצור רצף של מילים חזקות שיגרמו לכל קורא לנוע לפעולה, יש להיצמד למספר כללים, שהחשוב בניהם הוא להימנע משיווק בתוכן. אז מה אם אתם מנסים למכור מוצר, הלקוח שלכם לא יקנה אותו אם תנסו לשכנע אותו בכמה מילים כי המוצר שלכם שווה את זה.

איך מוכרים מילים?

אחרי שנים של מחקרים בתחום, הובן כי הדרך האפקטיבית למכור היא לא לנסות למכור, אלא לפעול בגישה רכה יותר, כזו שתגרה את הצרכן לקרוא את התוכן שאתם מציעים לו, להחליט כי יש לכם את מה שהוא חיפש עד כה וכתוצאה מכך גם להגיב ולפעול. כתיבה שיווקית היא כותרת גסה לתוכן איכותי ונעים לקריאה שעל הדרך נועד בכדי למכור במסווה מוצר, ליצור עבור הצרכן מספר שלבים של צורך במוצר, הבטחה לתועלת והצגת פתרונות שונים. הגולש מצידו מחפש ריגושים בתוכן, מעוניין לקרוא וליהנות ולצאת מסופק מהתוכן אותו קרא ולעיתים הסיפוק מתבטא במוצר או שירותים שהגולש מצא בתוכן שלכם.apple-1282240_1280

כתיבה שיווקית עצמאית

אם אתם מנסים ליצור בעצמכם כתיבה שיווקית, כדאי שתכירו היטב את המוצר שאתם רוצים למכור ותגבשו יחד את כל היתרונות שלו, כך שתוכלו להציע ערך מוסף לקהל היעד, ערך עליון שאין למוצרים דומים. ככל שתמקדו יותר את קהל היעד שלכם בהתאם לקהל אליו המוצר שלכם פונה, כך תרוויחו יותר. אם אתם רוצים לאכול את כל העולם ברגע אחד ולפנות לכולם, לא תוכלו להגשים את היעדים שלכם, אלא אם כן תתמקדו ותצעדו בצעדים קטנים. התוכן שלכם צריך להיות קליט, משעשע, בעל מסר בולט, כתוב בשפה נעימה ועשירה – אפילו אם מדובר על נושאים משעממים. עליו להכיל משפטים קצרים, תחושות אישיות, חוש הומור, כותרות מגרות והרבה אמת. כתיבה שיווקית מיועדת לדף הבית, לדף אודות, לדף נחיתה, לניוזלטר, לדפי פייסבוק ועוד.

 

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים אורגני בגוגל ישראל – שם מחפשים אתכם בדיוק
עסק שלא חושב על פרסום הוא עסק יתקשה מאוד לשרוד ואשר יתקשה להצליח בעולם המודרני וזאת פשוט בגלל הסיבה...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019
עריכת סרטונים כמו מקצוענים
לערוך סרטונים זה פשוט. מגוון תוכנות מאפשרות היום לכל אחד לערוך את סרטוניו כאוות נפשו ולפני ראות...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
קורס ניהול רשתות
השנה היא כבר שנת 2016, הקדמה פורצת בכל תחום אפשרי והמחשב כבר מזמן הפך להיות חלק אינטגרלי מכל אחד מאתנו....
קרא עוד »
פבר 09, 2016