5 טעויות נפוצות שיש להיזהר מהן באחסון אתרים

אחסון אתרים

בין אם אתם משתמשים בשירותיו של שרת אחסון אתרים כבר מספר שנים או שמא אתם מתכננים לפתוח אתר חדש ומחפשים את חבילת האחסון המתאימה, הכנו לכם את הכתבה הבאה אשר תסקר חמישה טעויות שכדאי לדעת מראש במעמד הבחירה של שרת אחסון חדש.

  1. לחשוב שרוחב פס בלתי מוגבל הוא אכן בלתי מוגבל

זוהי טעות קלאסית של מתחילים אשר לא בדקו את האותיות הקטנות. כמעט תמיד כאשר חברה מציעה לכם שירות בלי שום מגבלות, היא ככל הנראה לא מראה לכם את התמונה הגדולה.

בדרך כלל בסעיפים הקטנים שנמצאים בחוזה השימוש, 'ללא הגבלה' בעצם אומר 'במגבלות הטעם הטוב'. זה בדיוק כמו בופה אכול כפי יכולתך, אחרי כמות זמן מסוימת יהיה עליכם לסיים את הסיפור. רוב אתרי האינטרנט לא באמת דורשים רוחב פס ללא מגבלות, בדיוק כמו שבני אדם לא באמת צריכים לאכול ללא הפסקה.

  1. מחירים לא תואמים לפרסומים

לפעמים אתם תראו תג מחיר זול ומבטיח לחבילת אחסון, וזה לא יהיה באמת המחיר הסופי אותו תשלמו. נסו לבדוק את החבילה כולה ולא רק את המחיר המושך שלה, מכיוון שלרוב מדובר במחיר אחר לגמרי.

ישנם חברות אשר דורשות את המחיר הזול רק לחודש הראשון של השימוש, ובחודש השני המחיר יעלה. חברות אחרות מעלות את המחירים לאחר שנה אחת של שימוש בחשבון, וישנם גם חברות אשר מוסיפות עלויות נוספות כאשר תרצו לסגור חוזה.

  1. להיתקע עם שירות לקוחות גרוע

השתדלו לקרוא ביקורות כנות על שירותי החברה ועל ההיסטוריה שלה. הרבה משתמשים לא חושבים על טיב שירות הלקוחות עד שהם מוצאים את עצמם בבור שאי אפשר לצאת ממנו.

הקפידו לבחור בחברת אחסון אשר מציעה שירות לקוחות בכל שעות היום ובכל השנה, בעזרת מספר טלפון, פניות במייל וצ'אט מקוון.

  1. להישאר באותה חבילה בזמן שהאתר משגשג

אם האתר שלכם לא מצליח לתמוך בכל התנועה שמגיעה אליו, הגיע הזמן הנכון לשדרג את חבילת האחסון כמו שרת וירטואלי לדוגמא. לחברת האחסון יש גישה לכל הנתונים הנדרשים בנוגע לאתר שלכם ואתם תוכלו לקבל עצות וטיפים ממומחי החברה.

ישנם הרבה חברות אשר מציעות שדרוגים נוחים לחשבון האחסון שלכם, הכינו את עצמכם לתרחיש הזה מראש.

  1. מחקר ראשוני בלתי מספק

אלו אשר בוחרים בחברות אחסון ללא מחקר מקדים עלולים לעשות טעות גדולה שתוכל לעלות להם ביוקר. במידה ואתם מפרסמים את האתר שלכם בעזרת חברה לקידום אתרים, נסו לקבל מהם עצה לגבי חברה מומלצת.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבטחת מידע
אבטחת מידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בכל עסק, ללא קשר לתחום העיסוק שלו. המחשב הוא הליבה של העסק...
קרא עוד »
יול 22, 2020
מה העונש על העתקת עבודה אקדמית? לעשות תואר מצריך שלבים ארוכים ומייגעי של השלמת קורסים , הגשה של...
קרא עוד »
נוב 30, 2020
פתרונות ענן – Cloud consulting
עסקים בכל המגזרים אשר שואפים לשפר את הפעילות שלהם ולהפוך אותה ליותר פרודוקטיבית, צריכים להביא בחשבון...
קרא עוד »
מאי 20, 2018