מה זה שרת vps

שרת וירטואלי

שרת VPS הוא למעשה שרת וירטואלי לכל דבר. לרוב, שרת זה מספק גיבויים, ניטור, תמיכה טכנית וכל מה ששרת רגיל מעניק ומאידך, עדיין חשוב לדבר על ההבדל בינו לבין כל שאר השרתים המוכרים. אז הבנתם נכון, שרת וירטואלי הוא שרת רגיל חוץ מהעובדה כי הוא נשלט מרחוק. כמו כן, הלקוח מקבל מערכת נפרדת לאותו שרת כך שיוכל לשלוט גם בכיבוי, הדלקה וניהול חיצוני. גם אם השרת נתקע עקב עומסים, יכול שרת VPS להעניק את מלוא השליטה ותיקון הבעיה במהירות גם אם אינכם נמצאים לידו.

מה זה אומר על נותן השירות?

שרת VPS הינו שרת שעליו למעשה מתקינים מערכת המאפשרת לחלק את אותו שרת למספר שרתים. מה זה אומר? למעשה ניתן לספק שירות ליותר מלקוח אחד בו זמנית. כל שרת יעסוק אך ורק בשימושים המיועדים לכך ולא יעשה שימוש אחר על מנת שזה לא יזיק למערכת של הווירטואליזציה. מטרתן של מערכות אלו לאפשר ניצול טוב של כל השרתים. הידעתם? הניצול של המחשבים מגיע עד 60 אחוז מיכולתם ומכאן שהמערכת הווירטואלית מקנה חסכון אדיר בעלויות ובהבדל גדול בינה לבין השימוש בשרת הפיזי הרגיל אותו אתם מכירים. למה זה נחשב חסכון? כי לרוב, כמה שרתי VPS אשר העומס עליהם הינו בשעות שונות יחסוך בהרבה ביחס לשימוש בשרת פיזי ייעודי רגיל.

למה כדי להשתמש בשרת VPS

שרת VPS טוב יותר משרת ייעודי בכך שאם תבחרו להשכיר אותו המחיר החודשי יהיה ללא התחייבות ואף במחיר מוזל יותר. האספקה של השרת מהירה ובסיום ההתקנה ניתן להשתמש בשרת. ביחס לשרת הייעודי, זמן האספקה יכול לעקב את השימוש. כמו כן, אפשר גם לציין את גמישות החומרה ואת גמישותו של השרת הווירטואלי ביחס לשרת הייעודי. את השימוש בשרת הווירטואלי אפשר להגדיל בהתאם לציפיות העומס מהאתר שלכם. כלומר? לפי הקצב שלכם ועלייתו של האתר לאוויר. כאמור, ניתן להגדיל או להקטין את השרת הווירטואלי לפי דרישה של כמות זיכרון ועוד.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרסום לעסקים – איך לעשות את זה יעיל?
כל עסק היה שמח להגדיל את הרווחיות שלו, להגדיל את כמות הלקוחות ולחזק את המותג שלו. אומנם מדובר על מטרות...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
מדפסת כרטיסים מגנטיים יד שניה או להשכרה?
אחד המוצרים החשובים ביותר עבור כל בעל עסק לצרכים שונים, הוא כרטיסים מגנטיים, כרטיסים בהם הוא משתמש גם...
קרא עוד »
אוק 12, 2017
שימושים מתקדמים לארגון באמצעות google apps
כל ארגון רוצה להגיע אל ההצלחה הגדולה ביותר שיש וזה אומר להרוויח כמה שיותר כסף. כיום מנהלים רבים...
קרא עוד »
אוג 25, 2018