מדפסת כרטיסים מגנטיים
12 אוקטובר 2017
12 אוקטובר 2017,
 0

אחד המוצרים החשובים ביותר עבור כל בעל עסק לצרכים שונים, הוא כרטיסים מגנטיים, כרטיסים בהם הוא משתמש גם לצרכים פנימיים וגם לצרכים חיצוניים. כעת עולה השאלה, האם להשתמש במדפסת יד שנייה עבור כרטיסים אלו או שעדיף לו לשכור את המדפסת לשימוש יומיומי או שימוש לעיתים רחוקות יותר.

כרטיסים מגנטיים משמשים עסקים לצרכים שונים, החל מצרכים כגון כרטיסי עובד, כרטיסים חכמים, ועוד מגוון אפשרויות אחרות בהם יש צורך להשתמש בכרטיסים קבועים לצרכים שונים. יש בעלי עסקים אשר בוחרים להשתמש בגורם חיצוני שיבצע עבורם את העבודה, לעומת זאת, ישנם גורמים שמעדיפים להשתמש במדפסות בעסק, וכך הם יכולים לשלוט על כל התהליך, לבצע אותו כשנוח להם, בכמויות ובזמן שמתאימים להם.

כעת עולה האלה, האם בשביל לבצע את העבודה בתוך העסק, נכון יותר להשתמש במדפסת יד שנייה או להשכיר מדפסת לצורך הדפסת כרטיסי ביקור.

האופציה של מדפסת יד שנייה, מאפשרת לבעלי העסקים לרכוש פעם אחת מדפסת ולהשתמש בה כמה שהם רוצים ומתי שהם רוצים. המחיר שהם משלמים עבור המדפסת הוא נמוך כמובן מעלות מדפסת יד ראשונה, אך לצד זה, הם נאלצים לוותר על האחריות של המדפסת, אם יש בעיה או תקלה, לא תמיד ניתן למצוא את הרכיבים אותם צריך להחליף.

אופציה אחרת היא, כאמור, השכרת מדפסת כרטיסים מגנטיים. במקרה הזה, הרי שהם מקבלים מדפסת חדשה לתקופה מוגבלת במהלכה הם יכולים להדפיס כמות הדפסות בלתי מוגבלת. עם זאת, המדפסת איננה שלהם, ועל כן היא נשארת אצלם לתקופת זמן קצרה, אם הם ירצו בעתיד לעשות שימוש חוזר במדפסת לצורך הדפסה, הם יצטרכו לשכור אותה בשנית.

חשוב לומר, מקומות רבים מציעים מדפסות למכירה ולהשכרה גם יחד, כלומר, לצד מדפסות למכירה יד ראשונה או יד שנייה, הם גם מציעים מדפסות להשכרה. בכך הם פותרים לבעלי העסקים את השאלה היכן וכיצד לבצע את העסקה.

לפני שהם בוחרים איזו עסקה לעשות והאם לרכוש או לשכור מדפסת, רצוי שיבחנו את השאלה מה נכון עבורם מבחינה כלכלית ומבחינות פרקטיות לצורך הדפסה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *