איך מתקבלים למשרד פרסום?

אחד מהמקומות הנחשקים לעבוד בהם הוא משרד פרסום, וזאת בעיקר בשל התנאים שעבודה כזאת, היוקרה שמגיעה עם עבודה במשרד פרסום, תוך קבלת היכולת לביטוי עצמי ועבודה בסביבה יצירתית.

משרדי פרסום הופכים את עצמם אטרקטיביים, וזאת כדי לאשפר לעובדים סביבה נעימה ונוחה לעבוד בה, בעיקר כאשר שעות העבודה במשרד פרסום עלולות להיות ארוכות במיוחד.

ובכל זאת,  אם אתם מעוניינים בעבודה בסביבה מושכת, ומאתגרת, חשוב שתדעו איך מתקבלים למשרד פרסום:

רכישת מקצוע

משרדי פרסום מעוניינים בדרך כלל באנשים יצירתיים שלמדו כמה מקצועות עיקריים בניהם: קופירייטינג וכתיבה שיווקית, לימודי עיצוב גרפי, לימודי פרסום, לימודי פרסום ושיווק במדיה החברתית ושאר מקצועות יצירתיים וצבעוניים. בנוסף רוב משרדי הפרסום יעדיפו לבחור במועמדים שיש להם גם תואר ראשון למרות שבדרך כלל כשרון יצירתיות יגברו על פרמטר זה.

אז כיצד מגישים קורות חיים למשרות מבוקשות?

אם אתם רוצים להניח את רגלכם באחד מהמשרדים הגדולים, חשוב להתכנס לאתרים ייעודיים בהם מתפרסמות בכל יום משרות שקשורות לתעשיית הפרסום. בנוסף כיום גם ברשתות החברתיות ישנן קבוצות ייעודיות במתייחסות לפרסום, תוכן, יחסי ציבור, ומדיות חברתיות.

כאשר אתם מגישים קורות חיים עליכם לדעת כי מנהלי משאבי האנוש ובעליהם של משרדי הפרסום או ראשי המחלקות, מחפשים קורות חיים שיש בהם את הניסיון הרלוונטי או את הלימודים הדרושים כגון: לימודי עיצוב גרפי, קופירייטינג, תקציבאות ועוד, אך מצד שני הם מחפשים לראות בקורות החיים גם את הניצוץ והיצירתיות, בין אם במסמך קורות החיים, אך בעיקר בצירוף תיק עבודות שמכיל עבודות מבריקות.

ומה עושים אם אין תיק עבודות או ניסיון?

אם למדתם מקצועות הקשורים לתחום הפרסום אך עדיין אין לכם ניסיון ממשי, אפשר עדיין להציע את הכישרון שלכם בדרכים כמו: הצגת עבודות גמר ועבודות שביצעתם במהלך הלימודים, עוד תוכלו לבחור מוצרים וחברות שונות ולהכין עבורם קמפיין פרסומי גם אם מדובר בקמפיין דמה, (יש לציין כי את הקמפיין הכנתם לצורך תרגול), וחשוב במהלך החיפוש לבצע עבודות בצורה עצמאית ללקוחות ואנשים פרטיים, תוך שאתם מציגים את העבודה הנבחרות בתיק העבודות שלכם.

בכך תוכלו להתחיל את צעדיכם הראשונים בעולם הפרסום, ואט אט להחליט האם אתם מעוניינים להיות שכירים במשרד פרסום או להיות עצמאיים.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ניתן לשחזר מידע מדיסק קשיח
שחזור מידע מדיסק קשיח היא עבודה לא פשוטה ודורשת מומחיות רבה ואמצעים טכנולוגיים ספציפיים. אף על פי כן...
קרא עוד »
יול 20, 2020
תיקון מחשבים ניידים ונייחים
כשאנחנו רוכשים מחשב נייד או מחשב נייח, אז מן הסתם אנחנו לא חושבים מה יקרה אם הם יתקלקלו ויפסיקו לשרת...
קרא עוד »
יונ 27, 2020
העצמת הארגון על ידי cloud computing companies
מאז המצאת גיבוי בטכנולוגיית ענן, השיטה של מחשוב בשיטת ענן הפכה לנפוצה במיוחד בקרב ארגונים גדולים,...
קרא עוד »
יונ 28, 2018