חוג JavaScript לנוער

חוג JavaScript לנוער – מאיזה גיל אפשר להתחיל?

לא מעט ילדים ובני נוער כיום מבינים כי העתיד מצוי בכל מה שקשור למחשוב, אפליקציות, סלולר ועוד. בעוד שישנם ילדים ובני נוער שעוסקים בלשחק במשחקי מחשב שונים או להשתמש באפליקציות שונות, ישנם ילדים ובני נוער אשר חושבים על האופן שבו מפתחים את אותם משחקים, אפליקציות ועוד. כל ילד שחושב על תכנות, על יצירת משחקי מחשב ואפליקציות ועוד, יכול ללמוד כיום חוג או קורס JavaScript לנוער. מדובר על שפת תכנות בסיסית שרלוונטי לכל ילד או בן נוער שמעוניין לעסוק בתחום הפיתוח והתכנות להתחיל ללמוד אותה.

מהו קורס JavaScript?

JavaScript היא שפת תכנות בסיסית אשר כל מפתח ומתכנת צעירים חייבים להכיר על מנת להתחיל לעסוק בתחום הפיתוח והתכנות. לכן, ילדים שאוהבים את תחום האפליקציות והתכנות, יכולים כיום ללמוד את החוג המדובר ולהנות מתכנים עשירים, מלמדים ומפתחים. במסגרת חוג זה ניתן להמציא, לתכנת ולעצב מגוון רחב של אפליקציות ומשחקים שונים. שיטת הלמיה תשלב למידה עיונית ולאחר מכן עבודה מעשית מול מחשב. מדובר על שפת פיתוח בסיסית מאוד אשר ילדים בהחלט יכולים לתפוס. באמצעות למידה אודות שפת הבסיס המדוברת בתחום התכנות והפיתוח, ניתן להמשיך ולהתקדם בתחום.

מאיזה גיל ניתן ללמוד חוג JavaScript

לימודי JavaScript לילדים ניתן להתחיל ללמוד במסגרת חוג החל מגיל 6. מדובר על חוג הרלוונטי עבור מתחילים בתחום ומעניק ללומד את כל המידע הבסיסי והחשוב ביותר אודות שפת הפיתוח והתכנות המדוברת. כמובן שניתן להמשיך ולהתקדם בקורסים המדוברים ולמצוא בהמשך חוגים למתקדמים יותר אשר גם רלוונטיים לגילאים בוגרים יותר. כך או כך, מה שחשוב לזכור הוא שכדאי  לבחור ללמוד במקום הטוב ביותר וזאת בכדי שהילדים ובני הנוער שבוחרים ללמוד את השפה המדוברת יהיו בקיאים בנלמד וייהנו ללמוד.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *