פתרונות erp מאת המומחים של רוטלין

ERP

בין אם אנו עובדים במפעל, חנות או משרד אנו מוקפים במגוון רחב של עבודות שיש לבצע. חשוב לספור את המלאי, לחלק משימה לעובדים, להוציא חשבוניות ולהגיש דוחות למס ההכנסה. למרבה המזל, בעידן הטכנולוגי שלנו ניתן לעשות זאת בקלות רבה יחסית באמצעות שימור במערכות ממוחשבות. פתרונות erp  מעת המומחים של רוטלין הופכים את החיים לקלים יותר.

מהן המערכות המוצעות כיום

רוטלין מציע מערכות איכותיות ומקצועיות שנועדו להקל על עבודתם של המנהלים והעובדים. אלה המערכות שכדאי להכיר:

  • פריוריטי – התוכנה המובילה בתחום מערכות ה-ERP. היא מאפשרת ניהול נכון של כספי החברה (הוצאת חשבוניות, הפקת דו"חות), הופכת את ניהול קשרי לקוחות לקל יותר באמצעות מערכת CRM המאפשרת ליצור קשר עם הלקוח, מאפשרת לנהל את הרכש ולעקוב אחר הזמנות יוצאות ונכנסות, מאפשרת לעקוב אחרי עבודת העובדים ודו"חות המנהלים, מסייעת במעקב אחר הלוואות ועוד.
  • מערכת POV  – מערכת אשר מבוססת על טכנולוגיית הבינה העסקית. היא מארגנת את המידע בקלות וביעילות, כך שהמנהל יכול לעקוב אחר התרחשויותיו בארגון בכל עת.
  • מערכת מסופונים – מערכת המספקת מידע במגוון רחב של תחומים כמו מעקב אחר לקוח, טכנאי שטח, אספקת מוצרים ללקוחות ועוד.

היתרונות שבמערכות erp

ישנם בעלי עסקים אשר מהססים להוציא כספים על מערכות erp משוכללות, מכיוון שהם אינם מבינים כי המערכת מאפשרת להם בסופו של דבר לקצר תהליכים ולחסוך בכסף. מערכות erp איכותיות מאפשרות לבצע תהליכים באופן אוטומטי, מבלי הצורך לתייק טפסים ולחפש את העמוד הרלוונטי בין כל התיקיות והקלסרים. כך ניתן לבצע ניהול מלאי, לעקוב אחר תפוקת עובדים, למצוא מידע על לקוחות והכול במערכת אחת. וזאת עוד מבלי לדבר על הימנעות מטעויות אנוש. כאשר מערכת אוטומטית מבצעת את החישובים, אין מקום לטעיות וכפילויות.

אתם בוחרים את המערכת הנחוצה לכם

אם החלטתם לרכוש מערכת erp לעסק, הרי שעשיתם צעד נכון ומשמעותי. כעת כל שנותר לכם הוא לבחור את המערכת המתאימה לכם. חישבו לרגע על המטרות שאתם להשיג באמצעות המערכת, וכמובן אל תתעלמו מהתקציב שיש ברשותכם. אם אתם עסק מתחיל, כדאי להתחיל עם מערכת erp בעלת פקודות בסיסיות, ורק לאחר מכן לעבור למערכת מתקדמת יותר.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טופס דיגיטלי למילוי פרטים – נוח ומהיר
במהלך פעילות עסקית ניתקל לא פעם בצורך ליצור, לנהל ולהחתים את הלקוחות, השותפים ואנשים אחרים במסמכים...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
איך לעשות השוואת מחירים בין צלמי חתונות?
חתונה זה דבר מרגש, שכולל עימו ארגון חתונה מה שיכול להיות דבר מרגש פחות, בעיקר כאשר אנו מבינים במהירות...
קרא עוד »
אפר 14, 2016
איזה פתרונות למים חמים יש עבור שומרי שבת?
לאורך ההיסטוריה פתרונות מים חמים לשומרי שבת לא היו בהישג יד. אנשים רבים לא יכלו להשתמש במים חמים...
קרא עוד »
יונ 29, 2022