למה משתלם לפתוח חנות באמזון
21 ינואר 2019
21 ינואר 2019,
 0

סביר להניח שאין אדם אחד שלא שמע על אמזון. בוודאי כשמדובר על גולשים שמבצעים רכישות ברשת באופן קבוע, בין אם מדובר על גולשים שנוהגים לבצע רכישות לעיתים רחוקות דרך הרשת, ואפילו אם מדובר בגולשים שמעולם לא קנו מוצר אחד דרך האינטרנט. כולם שמעו על אמזון ועל המהפכה שהיא חוללה בתחום הקמעונאות והצריכה.

נקודה זו מבליטה את העובדה מדוע נכון ומשתלם לפתוח חנות באמזון. לא משנה מה אנחנו מוכרים, בין אם זה נעליים, בגדים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, תכשיטים, עבודות יד או כל דבר אחר, נכון מצידנו לפתוח אפשרות לקהל הגולשים, הן המקומי והן הבינלאומי לרכוש מוצרים שלנו דרך אמזון. בצורה כזו אנחנו נחשפים לקהל הרבה יותר גדול ורחב, בצורה כזו אנחנו מגיעים למקומות שלא היינו יכולים להגיע אליהם, אלמלא השירות של אמזון.

צריך לומר, המהפכה שאמזון יוצרת היא חסרת תקדים וסביר להניח שלא תיעצר ולא תיעלם בקרוב. יתרה מזו, בשנים הקרובות אמזון מתכוונת להיכנס לשוק הישראלי, קרי לפתוח אתר בעברית עם כל המשתמע מכך. מה שאומר, שצרכנים ישראלים יוכלו לבצע רכישות דרך האתר ולקבל את המוצר תוך ימים ספורים. אתר שכזה ייצור מהפכה של ממש בשוק המקומי, מאחר וכל עסק שמכבד את עצמו ירצה להיות נוכח באתר, וכן אותם עסקים שיהיו נוכחים באתר, סביר להניח, שהם יתחרו בחנויות בקניונים ויציבו להם תחרות מאוד קשה, ואפשר לצפות כבר היום שהם ינצחו.

לכן, עסק שמעוניין ליהנות מגידול נרחב בכמות הלקוחות שלו, המקומי והבינלאומי, חייב לפתוח חנות ולהתחיל לעלות צילום מוצרים לאמזון, חייב להיות חלק מהאתר. הסיכוי שקהל מקומי שאיננו מכיר את החנות ואיננו מתגורר באזור שלה, ובוודאי קהל בינלאומי שאיננו מכיר עסקים ישראלים כלל, יגיע לאתר ישראלי או לעסק ישראלי, לא דרך אמזון או אתרים דומים, הוא אפסי. אתר שכזה יכול להזניק כל עסק מקומי, בין אם מדובר בעסק גדול שמיצה את השוק המקומי ורוצה לפרוץ החוצה או עסק קטן, עצמאי, שמחפש דרכים כיצד למצב את עצמו ולהגיע לקהלים רחבים יותר בחו"ל. מעוניינים לפתוח חנות באמזון וזקוקים לשירותי צילום מקצועיים של המוצרים שלכם? היכנסו לאתר https://www.shlomi.net/works_amazon/.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *