כלים לאנשי דיגיטל-בניית אתרים

לפני שבונים אתר – אלו הכלים שיעזרו לכם:

בניית אתר היא תחום בפני עצמו. כמו בכל תחום יש אנשים יותר מקצועיים ופחות מקצועיים, יש עבודה יותר מקצועית ופחות מקצועית ויש כלים שיכולים לעזור לנו לשפר את התוצר הסופי. כאשר אתם בונים אתרים חשוב לדעת מה סוג האתר שאתם רוצים לבנות ולאפיין אותו היטב. בהתאם לרמה הנדרשת תוכלו להשקיע בו יותר זמן ולהשתמש ביותר כלים שיעזרו לכם לייעל בו את העבודה. באתרי תמיכה או בלוגים פשוטים לא תצטרכו להשקיע זמן רב בבניית האתר אולם כאשר מדובר באתר לעסק הרי שמדובר בסיפור אחר לגמרי. על מנת לעזור לכם לשפר את ביצועי האתר שלכם ואת השימוש בו – הנה כמה כלים לאנשי דיגיטל  שכדאי לכם להכיר:

אחסון האתר שלכם:

האתר שלכם צריך להיות מאוחסן על שטח דיגיטלי מסוים הנקרא שטח אחסון. סוג האחסון שלכם, גודל החבילה והיכן ממוקמים השרתים – ישפיעו על ביצועי האתר שלכם: מהירות הגלישה באתר, מהירות הטעינה של עמודים באתר, כמות התמונות והתכנים שתוכלו להעלות על שרת האחסון שהוקצה לכם, תקלות שונות, תמיכה טכנית וכו'. אנו ממליצים על אחסון UPRESS  הנחשב למוביל בישראל לאתרים מבוססי וורדפרס.

בניית רשימת תפוצה לעסק:

בניית רשימת תפוצה היא הכרחית לכל עסק כיום. בעזרתה ניתן לתקשר ולבנות יחסים באופן פרטני ומהיר יותר עם הגולשים שלכם הנרשמים לרשימת התפוצה שלכם. על מנת ל"שכנע" את הגולשים להירשם לתפוצה שלכם תצטרכו להעניק להם מתנה/הטבה כלשהי באתר ולהציג אותה בתוך האתר ו/או בחלון קופץ. אנו ממליצים על הכלי פופטין על מנת להטמיע את קוד ההרשמה לתפוצה שלכם וליצור חלונות קופצים ליצירת רשימת התפוצה שלכם.

מאגר תמונות ששווה להכיר:

תמונות משמשות אותנו כתמונות נושא לפוסטים, לפוסטים לפייסבוק וכמובן גם בתוך הפוסטים עצמם. ישנם הרבה מאגרי תמונות ברשת אך חלק מהם עם יותר תמונות, חלק עם פחות, חלק עם תנאי שימוש יותר נוקשים וכו'. אנו ממליצים על שימוש במאגר DEPOSITPHOTOS אשר מספק מגוון עצום של מיליוני תמונות, וקטורים, איורים ועוד.

אתם מוזמנים להמשיך לקרוא באתר שלנו https://digitalbox.co.il/ וללמוד עוד על הכלים הטובים ביותר עבור בוני אתרים.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *