תמונות לרכישה

החשיבות של תמונות מקוריות לאתר שלכם

מתי בפעם האחרונה באמת עצרתם להשקיע באתר שלכם? ומתי עשיתם כל מה שאתם יכולים כדי שהגולשים שנכנסים אליו באמת ירגישו שהאתר מושקע ושיש מה לראות ולעשות בו? בנוסף, האם אתם מודעים לחשיבות של קידום האתר בגוגל? האמת היא, שאתרים שלא משקיעים בקידום שלהם אלה אתרים שלא ממש קיימים ולכן חשוב לתת את הדעת גם על הנושא הזה. קחו בחשבון שאחת מהדרכים הכי טובות שיש לתרום לעיצוב האתר ולקידום שלו, היא על ידי תמונות, אך בהחלט רצוי שאלה יהיו תמונות מקוריות. אתם לא רוצים שהגולשים יכנסו לאתר שלכם ויראו בו את אותן תמונות שהם רואים באתרים אחרים ולכן יש טעם לתת את הדעת על הנושא המשמעותי הזה- מאגרי תמונות לרכישה.

כמה עולות תמונות מקוריות? 

ראשית, אם חשבתם שכאשר מדברים על תמונות מקוריות לאתר מדברים על כך שאתם בעצמכם צריכים להתחיל לצלם, דעו שאתם טועים. יש מגוון אדיר של אתרים שעוסקים בתחום זה ומכל אחד מהם תוכלו לקנות תמונות מקוריות. שנית, היום רכישת תמונות מקוריות אינה יקרה כפי שהיא הייתה בעבר. לכן, ממש כפי שאתם משקיעים בקידום האתר בדרכים אחרות, כדאי יהיה לקחת בחשבון את ההשקעה המתבקשת גם בתמונות. יש כמובן אפשרות למצוא דילים טובים שכוללים לא מעט תמונות שעומדות לרשותכם ולרוב, ככל שתיקנו יותר תמונות תשלמו פחות על כל תמונה.

האם כדאי להחליף מידי פעם את התמונות באתר? 

התשובה היא בהחלט כן. ממש כפי שאתם מחליפים את התוכן כדי לגרום לכך שהאתר יהיה יותר דינאמי ומעניין כמו האתר הזה, כך קורה גם עם התמונות. אם אתם רוצים שהגולשים יחזרו בכל פעם מחדש לאתר שלכם, רצוי שתהפכו אותו לאתר מעניין, וניתן לעשות זאת בעזרת תמונות משתנות. כדאי לדעת שיש מאגרי תמונות שבהם תוכלו לא רק לקנות תמונות אלא גם לעשות מנוי. זה אומר שתוכלו להגיע למצב שאפילו בכל חודש אתם מחליפים את התמונות שיש לכם באתר, אז למה לא? הדינאמיות חשובה ואתם תראו שלא תצטערו על כך שתשקיעו בעניין הזה, אז למה לדחות זאת?


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *