קניית עוקבים באינסטגרם
1 יוני 2020
1 יוני 2020,
 0

המטרה שלנו בתור בעלי עסק או בעלי מקצוע, היא לחשוף את העסק שלנו כמה שיותר במטרה למשוך לקוחות חדשים שיבואו אלינו או יזמינו מאיתנו שירות או מוצרים. אנחנו נעשה את זה בדרכים שונות, ומן הסתם אנחנו נשתמש בכל הכלים שהאינטרנט מציע לנו.

>למדו כיצד קונים עוקבים לעמוד בפייסבוק

לשם כך, אנחנו נפתח חשבונות ברשתות חברתיות, כולל ברשת אינסטגרם שם נציג תמונות של העסק, תמונות של מוצרים ושירותים שאנחנו משווקים, של העובדים וכן תמונות שלנו בזמן העבודה. בעזרת רשת האינסטגרם אנחנו נייצר עניין ונמשוך כמה שיותר לקוחות שיבואו אלינו.

כפי שאנחנו יכולים להניח, זה לא דבר פשוט. לא קל להתחיל מאפס ולייצר עניין, בוודאי במקרים בהם יש תחרות קשה מול גורמים שונים שמעוניינים באותו דבר כמונו, לחשוף את העסק ולמשוך כמה שיותר לקוחות אליהם. על כן, הפתרון הוא להגדיל את המספרים גם אם זה נעשה באופן מלאכותי, במובן מסוים.

היום אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות של קניית עוקבים באינסטגרם. הרעיון הוא פשוט, ישנן חברות שמוכרות רשימות של חשבונות, אנחנו פשוט רוכשים רשימות כאלה וכך אנחנו יכולים להגדיל את המספרים שלנו בצורה שיכולה לעזור לנו.

מדוע משתלם לנו לעשות את זה

התשובה היא מאוד פשוטה. ברגע שאנחנו קונים עוקבים דרך האתר של bestar, אז המספרים שאנחנו מציגים בפני גולשים, הם גבוהים לאין שיעור מהמספרים האמיתיים לכאורה. אז הם מבינים שמדובר בעמוד רציני, עמוד שישתלם להם להיות חברים בו.

מעבר לכך, בפונקציות שונות של שיתוף, לייקים וכדומה, הפוטנציאל הוא הרבה יותר משמעותי. לכן, זה ישתלם לנו לבצע את הפעולה הזאת, גם אם זה אומר שאנחנו משלמים על זה סכום מסוים, וכן לא מדובר בהכרח בחשבונות אמיתיים של משתמשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *