הוצאת ספר דיגיטלי
10 יולי 2020
10 יולי 2020,
 0

מאז שאתם זוכרים את עצמכם החלום שלכם היה להוציא ספר? כבר שנים אתם כותבים למגרה ועכשיו אתם מרגישים שהגיע הרגע לעשות משהו ולהגשים את החלום? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים האם האופציה של הוצאת ספר דיגיטלי יכולה לבוא בחשבון. כדאי שתדעו: זה לא במקרה שבשנים האחרונות אנחנו רואים עוד ועוד אנשים שבוחרים באופציה הזאת, כי היא יעילה, נוחה ויש לה מספר רב של יתרונות.

היתרונות של ספר דיגיטלי

תוהים מדוע ספר דיגיטלי יוכל להיות מוצלח גם עבורכם? אם כך, כדאי שתכירו את היתרונות שלו:

  • אין בעיה של מלאי
  • המחירים עבור הקורא כמעט תמיד יהיו זולים יותר
  • אפשר לשנות את עיצוב הספר מתי שרוצים
  • אפשר להוסיף לינקים ועוד דברים מעניינים לקורא

מצד שני, כמובן שיש גם מגבלות לספר דיגיטלי ולכן חשוב להיות מודעים גם לכך. מבחינת תהליך ההוצאה של ספר כזה, בעוד שבספר רגיל יש עבודת עימוד, הרי שכאן יש בעיקר עבודת קידוד. יש צורך בידע מקצועי ביותר בשפת התכנות הנדרשת כדי להעביר את הספר לתוכנה ולכן רק אנשי מקצוע מובילים יוכלו לעשות זאת.

ממי כדאי להזמין שירות כזה?

זה לא משנה במה עוסק הספר שרציתם להוציא או כמה עמודים יהיו בו בסופו של דבר. מה שבטוח זה שאם תעשו חיפוש, תגלו שיש לא מעט מקומות והוצאות לאור שבהן תוכלו לקבל שירות בתחום הזה. שווה לבדוק לא רק כמה יעלה לכם התהליך, אלא כדאי יהיה לברר גם האם הוצאת הספרים שאליה אתם פונים וותיקה ומנוסה. האם זו הוצאת ספרים שיש לגביה כמה שיותר המלצות וחוות דעת חיוביות? נסו לברר הכול וכך תבחרו בקלות בעזרת מי תגשימו את חלומכם.

לעוד מידע, בקרו באתר https://nivbook.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *