לא רק Pixabay – מאגרי תמונות שכדאי להכיר

מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות שימושיים

הכירו מספר מאגרי תמונות שימושיים ששווה להכיר בלינק. אלו מאגרים שבהם ניתן למצוא מגוון תמונות למטרות שונות. אבל רגע לפני – חובה להיות מדעים לנושא של זכויות יוצרים, ולהימנע מפעולות שעשויות להוות עבירה פלילית.

תמונות משמשות אותנו עבור מטרות שונות. תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, כך טוענת האמרה, ובמציאות אנחנו מגלים כי היא ממש צודקת. כי כשנרצה לגרום לאנשים להעיף מבט, אם נרצה להסביר, ליצור אווירה או לעצב מודעה נאה לעין- נעזר בתמונה. ולא מורכב למצוא כיום תמונות. שפע של מאגרים ענקיים שבהם תמונות לרוב מציעות לנו מבחר רחב מאוד של אפשרויות. לפי המטרה שלנו ולפי הנושא נוכל לבצע חיפושים ולמצוא תמונה מתאימה לצורך.

  • DepositPhotos – מאגרי תמונות מומלצים שמורידים אותו למחשב. ניתן לרכוש תמונות בתשלום חד פעמי, אך אפשר גם לשלם מחיר מנוי בו יש ללקוח את האפשרות להשתמש בכמות מסוימת של תמונות בכל חודש.
  • Freepik – מאגר חינמי ועשיר מאוד בתמונות. הממשק נוח לשימוש ומאפשר הורדה של תמונות רבות למטרות שונות. מנוע החיפוש נוח ומאפשר איתור תמונות בהתאם למטרה.
  • Stocksnap.io – אתר מעולה שמציע כמויות גדולות של תמונות בנושאים רבים. משתמשים רבים מאתרים באתר זה את התמונה הרצויה להם. גם כאן אפשר לערוך חיפושים ולמצוא תמונות מתאימות בהתאם לסינון הרצוי.
  • Freeimages – אתר שמוגדר כחינמי, אבל הוא מציע בין התמונות החינמיות גם תמונות בתשלום. גם כאן יש מגוון תמונות בנושאים שונים, ואופציה לאיתור תמונות בחיפוש ממוקד.
  • 123RF – אתר מיוחד שמציע חבילות משתלמות לגולשים. באתר ניתן למצוא סוגים שונים של תמונות וגם קבצי וידאו. פתרון מצוין למי שלא רוצה לשלם הרבה, אבל ליהנות מתמונות וסרטונים שימושיים.

קראו על: קידום אורגני בגוגל

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניטור איומי סייבר בארגונים – כיצד מתגוננים?
כולנו שמענו על פריצות למחשבים, הוצאת מידע ממחשבים, השבתה של מערכות ואתרים, התקפות וירוסים ועוד, כאשר...
קרא עוד »
נוב 10, 2017
איך עושים כרטיס ביקור דיגיטלי?
התהליך של יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי מתחיל בהבנה של העסק והמידע שרוצים להציג בפני הלקוחות. צריך להכין...
קרא עוד »
אפר 27, 2022
ניהול שרתים – מה העסק שלכם צריך?
ניהול שרתים הוא חלק חשוב מתשתית IT. זה עוזר לשמור על שרתים פועלים בצורה חלקה ויעילה. ניהול שרתים הוא לא...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023