לא רק Pixabay – מאגרי תמונות שכדאי להכיר

מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות שימושיים

הכירו מספר מאגרי תמונות שימושיים ששווה להכיר בלינק. אלו מאגרים שבהם ניתן למצוא מגוון תמונות למטרות שונות. אבל רגע לפני – חובה להיות מדעים לנושא של זכויות יוצרים, ולהימנע מפעולות שעשויות להוות עבירה פלילית.

תמונות משמשות אותנו עבור מטרות שונות. תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים, כך טוענת האמרה, ובמציאות אנחנו מגלים כי היא ממש צודקת. כי כשנרצה לגרום לאנשים להעיף מבט, אם נרצה להסביר, ליצור אווירה או לעצב מודעה נאה לעין- נעזר בתמונה. ולא מורכב למצוא כיום תמונות. שפע של מאגרים ענקיים שבהם תמונות לרוב מציעות לנו מבחר רחב מאוד של אפשרויות. לפי המטרה שלנו ולפי הנושא נוכל לבצע חיפושים ולמצוא תמונה מתאימה לצורך.

  • DepositPhotos – מאגרי תמונות מומלצים שמורידים אותו למחשב. ניתן לרכוש תמונות בתשלום חד פעמי, אך אפשר גם לשלם מחיר מנוי בו יש ללקוח את האפשרות להשתמש בכמות מסוימת של תמונות בכל חודש.
  • Freepik – מאגר חינמי ועשיר מאוד בתמונות. הממשק נוח לשימוש ומאפשר הורדה של תמונות רבות למטרות שונות. מנוע החיפוש נוח ומאפשר איתור תמונות בהתאם למטרה.
  • Stocksnap.io – אתר מעולה שמציע כמויות גדולות של תמונות בנושאים רבים. משתמשים רבים מאתרים באתר זה את התמונה הרצויה להם. גם כאן אפשר לערוך חיפושים ולמצוא תמונות מתאימות בהתאם לסינון הרצוי.
  • Freeimages – אתר שמוגדר כחינמי, אבל הוא מציע בין התמונות החינמיות גם תמונות בתשלום. גם כאן יש מגוון תמונות בנושאים שונים, ואופציה לאיתור תמונות בחיפוש ממוקד.
  • 123RF – אתר מיוחד שמציע חבילות משתלמות לגולשים. באתר ניתן למצוא סוגים שונים של תמונות וגם קבצי וידאו. פתרון מצוין למי שלא רוצה לשלם הרבה, אבל ליהנות מתמונות וסרטונים שימושיים.

קראו על: קידום אורגני בגוגל

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגני מסך למכשירי Apple – מה לבדוק לפני שקונים?
בין הדברים העיקריים שעליכם לבדוק טרם רכישה של מגני מסך למכשירי Apple זה איכות המגן, המחיר והאם הוא מתאים...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
כל הסיבות שבגללן אתם חייבים אינטרנט כמה שיותר מהיר במשרד
הרבה פעמים חלק ממה שקובע האם העבודה במשרד באמת מתבצעת על הצד הטוב ביותר או לא, זו שאלת התנאים שמהם...
קרא עוד »
אפר 20, 2016
מכשירי למינציה
באמצעות מכשירי למינציה ניתן בקלות לניילן מסמכים ולשמור עליהם עמידים לאורך זמן. הם שימושיים מאוד...
קרא עוד »
אוג 02, 2022