איך הקורונה השפיעה על מטבעות דיגיטליים

מטבעות דיגיטליים

המטבעות הדיגיטליים החלו את דרכם בעולם לפני שנים אך רק בשנים האחרונות זכו לחשיפה גדולה ועליית ערך של מאות ואלפי אחוזים, קראו על כך באתר Bits of Gold. הרעיון העומד מאחורי המטבעות הדיגיטליים הוא העתיד הנוח והטוב ביותר, אך שיש טוענים כי אנחנו עדיין לא בשלים לבואו. באופן כללי, כל מטרתם של המטבעות הדיגיטליים היא לרכוש בעזרתם כל דבר שנרצה ללא כל צורך בכסף מזומן או בירוקטיות כאלה ואחרות בכספים המועברים בין מדינות שונות. דווקא בתקופת הקורונה בה חברות רבות בבורסה האמריקאית בפרט ובעולם כולו בכלל חוו ירידות שערים של עשרות אחוזים, מטבעות דיגיטליים החלו לעלות. בעקבות משבר נגיף הקורונה מתחזקת אט אט ההבנה כי זמנו של הכסף המזומן חלף מן העולם. 

מטבעות דיגיטליים יחסכו מגע של אנשים רבים בכסף מזומן 

בעזרת מטבעות דיגיטליים (קראו בהרחבה אודות כל מטבע דיגיטלי באתר ביטס אוף גולד) ניתן לחסוך את העברת הכסף המזומן מיד ליד וכך למנוע העברת מחלות וחיידקים רבים, מה שכמובן מתאים ומתקשר מאוד לתקופת נגיף הקורונה. על כן אנשים החלו להשקיע יותר ויותר במטבעות הדיגיטליים מתוך הבנה כי העתיד הטוב והמתבקש הוא החלפתו של המזומן בדיגיטלי. כיום ניתן להשקיע במטבעות דיגיטליים בשלל פלטפורמות כאשר ישנן סבוכות ולא ברורות וישנן קלות וברורות לתפעול. אנשים רבים בכל רחבי העולם מאמינים במטבעות הדיגיטליים במיוחד בתקופה זו. 

מטבעות דיגיטליים כוללים מגוון יתרונות על פני האלטרנטיבה הקיימת

למטבעות הללו יש עוד לא מעט יתרונות משמעותיים על פני כסף מזומן מה שמאפשר להם להמשיך את הליך התאוצה שהחלו לפני מספר שנים על אף שיש רבים שחושבים שעוד לא הגיע זמנם. בעזרת המטבעות הדיגיטליים חוסכים מגע בין המון אנשים שלא כולם בריאים או נקיים במיוחד ולכן, תקופה זו בה נגיף משתולל בעולם כולו, יכולה להיות תחילתה של עליית המטבעות הדיגיטליים.

למדו מה זה BTC באתר ביטס אוף גולד

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו חומרי גלם נדרשים למדפסת תלת מימד?
הדפסת תלת מימד היא טכנולוגיה מתהווה המאפשרת ייצור של אובייקטים מדגם דיגיטלי. זוהי דרך מהירה לייצר...
קרא עוד »
אוג 29, 2022
איזה ציוד חשוב שיהיה בכל עמדת מכירה?
בכל תפקיד מכירות, הצטיידות בציוד וכלי עבודה מתאימים יכולה לתרום משמעותית להצלחת איש...
קרא עוד »
אוג 16, 2023
החשיבות של תמונות מקוריות לאתר שלכם
מתי בפעם האחרונה באמת עצרתם להשקיע באתר שלכם? ומתי עשיתם כל מה שאתם יכולים כדי שהגולשים שנכנסים אליו...
קרא עוד »
ינו 30, 2020