מה העונש על העתקת עבודה אקדמית?

לעשות תואר מצריך שלבים ארוכים ומייגעי של השלמת קורסים , הגשה של עבדות אקדמית, מעבר של תקופות מבחנים ולסיום, הגשה של עבודה סמינריונית, כאשר הרשימה של הדרישות משתנה בהתאמה לסוג התואר שאליו ניגשים. יש תארים שעבורם לומדים שלוש שנים בלבד, וישנם תארים שעבורם לומדים חמש שנים וכאלה שעבורם יש צורך גם בעבודה מעשית, כמו תקופה של סטאז'. בין כל הדרישות הללו, יש סטודנטים שהחליטו כי הם מבצעים העתקה של עבודה אקדמית לשם קיצור תהליכים….

איך זה קורה בכלל

מה בדיוק מביא סטודנט אל ההחלטה כי הוא מבצע העתקה של עבודה אקדמית? קרוב לוודאי הרצון הזה להתקדם עוד שלב עם התואר שלעיתי מרגיש בלתי נגמר לחלוטין. מעבר לכך, יש כל כך הרבה דרכים להזמין עבודה אקדמית ולצפות בעבודות אקדמיות אונליין, עד כי זה נראה כבר דבר טבעי לחלוטין לבצע העתקה מבלי להרגיש אפיו אשמים בדבר מה לא תקין. למעשה, הכמות של הסטודנטים שמחפשת אחר כותבים מוכשרים רק הולכת וגדלה, ובהתאמה, גדלה לה האוכלוסייה של כתבים שמספקת שירותי כתיבה של עבודה אקדמית כולל סמינריון שלם למבקשים.

העונשים על העתקת עבודה

המכון האקדמי שבו לומדים לא מרחם בכלל על סטודנטים שמתגלה כי ביצעו העתקה של עבודה אקדמית, באופן חלקי או מלא. לרוב המכריע ברגע בו התבצעה הזמנה של עבודה אקדמית על ידי כותב מוכשר, אין למרצה כל דרך לדעת כי התבצעה העתקה, אבל אם ואכן מתגלה העתקה, אותו סטודנט צפוי לקבל עונש לא קל בכלל, החל מהרחקה מן הקורס עצמו ועד להרחקה מאותו מוסד אקדמי שמהלכה של שנת לימודים אקדמית. כך, מאבד הסטודנט את התואר עליו עמל, ולכן זה חשוב להבין את ההשלכות לפני שבאותה שיטה רווחת נוקטים.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנון אינסטלציה למבנים ציבוריים
תכנון מערכת אינסטלציה למבני ציבור הוא תהליך מורכב הדורש תכנון קפדני והתחשבות בגורמים...
קרא עוד »
אוק 01, 2023
מה כדאי לילדים ללמוד בתחום המחשבים בגיל צעיר?
כל ההורים מעוניינים לוודא כי הילדים שלהם יצליחו כמה שיותר, ולכן ישנה חשיבות עצומה לאיזה חינוך אתם...
קרא עוד »
פבר 06, 2020
הקמת חנות וירטואלית – במה זה כרוך?
אם אתם בעלי עסקים, יוצרים, יזמים או בעלי רשתות, שירותים וחנויות: אתם בוודאי רוצים לפתוח ערוץ או...
קרא עוד »
אוק 22, 2018