מה העונש על העתקת עבודה אקדמית?

לעשות תואר מצריך שלבים ארוכים ומייגעי של השלמת קורסים , הגשה של עבדות אקדמית, מעבר של תקופות מבחנים ולסיום, הגשה של עבודה סמינריונית, כאשר הרשימה של הדרישות משתנה בהתאמה לסוג התואר שאליו ניגשים. יש תארים שעבורם לומדים שלוש שנים בלבד, וישנם תארים שעבורם לומדים חמש שנים וכאלה שעבורם יש צורך גם בעבודה מעשית, כמו תקופה של סטאז'. בין כל הדרישות הללו, יש סטודנטים שהחליטו כי הם מבצעים העתקה של עבודה אקדמית לשם קיצור תהליכים….

איך זה קורה בכלל

מה בדיוק מביא סטודנט אל ההחלטה כי הוא מבצע העתקה של עבודה אקדמית? קרוב לוודאי הרצון הזה להתקדם עוד שלב עם התואר שלעיתי מרגיש בלתי נגמר לחלוטין. מעבר לכך, יש כל כך הרבה דרכים להזמין עבודה אקדמית ולצפות בעבודות אקדמיות אונליין, עד כי זה נראה כבר דבר טבעי לחלוטין לבצע העתקה מבלי להרגיש אפיו אשמים בדבר מה לא תקין. למעשה, הכמות של הסטודנטים שמחפשת אחר כותבים מוכשרים רק הולכת וגדלה, ובהתאמה, גדלה לה האוכלוסייה של כתבים שמספקת שירותי כתיבה של עבודה אקדמית כולל סמינריון שלם למבקשים.

העונשים על העתקת עבודה

המכון האקדמי שבו לומדים לא מרחם בכלל על סטודנטים שמתגלה כי ביצעו העתקה של עבודה אקדמית, באופן חלקי או מלא. לרוב המכריע ברגע בו התבצעה הזמנה של עבודה אקדמית על ידי כותב מוכשר, אין למרצה כל דרך לדעת כי התבצעה העתקה, אבל אם ואכן מתגלה העתקה, אותו סטודנט צפוי לקבל עונש לא קל בכלל, החל מהרחקה מן הקורס עצמו ועד להרחקה מאותו מוסד אקדמי שמהלכה של שנת לימודים אקדמית. כך, מאבד הסטודנט את התואר עליו עמל, ולכן זה חשוב להבין את ההשלכות לפני שבאותה שיטה רווחת נוקטים.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנאות פיתוח למנהלים
כמה פעמים עמדתם מול העובדים שלכם והרגשתם שאתם לא מצליחים להפיק מהם את המיטב, שאתם אומרים להם מה לעשות,...
קרא עוד »
פבר 28, 2016
אלו חוגים לנוער יעזרו להם להשתלב בהייטק בעתיד
כל הורה טוב רוצה לקדם את הילד שלו מבחינה לימודית ולהקל עליו את ההשתלבות בלימודים הגבוהים ובפיתוח...
קרא עוד »
מרץ 19, 2017
חיבור האינטרנט שלכם במשרד
אם אתם עומדים להקים משרד חדש יש כמה דברים שכדאי שתשימו לב אליהם, והראשון שבהם זה האינטרנט. זה נכון...
קרא עוד »
יונ 16, 2016