אילו מקצועות נלמדים בבית ספר לתקשורת חזותית?

ההתפתחות הטכנולוגית בעולם וריבוי ערוצי התקשורת, גרמו לכך שרוב התרבות המערבית מושפעת ומשפיעה על ידי מידע ודימוי חזותי. מידע חזותי נמצא סביבנו כל הזמן ובכל מקום, הוא מועבר בכל הדרכים האפשריות מטלוויזיה אינטרנט וידאו ועד לטלפון הנייד.

גם בעיצובי ספרים, אתרים וקמפיינים התקשורת החזותית נוכחת. העוסקים בזה מעבירים את הרעיונות, המסרים, מידע ותחושות, על ידי תנועה, מילה ודימוי.

אם אתם אוהבים לשתף ולהביע את דעותיכם ברבים, או אם עולמות וירטואליים ומשחקי מחשב מעירים לכם את התחושות. בית ספר לתקשורת חזותית יכול בהחלט להיות המקום בשבילכם.

אילו מקצועות נלמדים בבית ספר לתקשורת חזותית?

ישנם מסלולי לימוד שונים בבית ספר לתקשורת חזותית. תוכלו ללמוד את המקצוע במסגרת לימודי תעודה, או במסלול של לימד תואר ראשון. המקצועות הנלמדים הם בין היתר, איור, עיצוב גרפי, עיצוב אינטראקטיב וברודקאסט. מלבד הידע המקצועי הנלמד בקורס, גם תחשפו לנושאים המרכיבים היום את תרבות הדיגיטל ותבינו את הפסיכולוגיה המשפיעה על המדיה.

בבית ספר עוזרים לכם לפתח את החשיבה הרעיונית, ולהתעמק בצורות השונות המאפיינים את התקשורת החזותית. הלימודים מעניקים לכם כלים לחשיבה יצירתית, לצד ידע יישומי. הסטודנטים גם לומדים את הזרמים השונים הקיימים בעולם העיצוב הגרפי והטיפוגרפי. כמו כן תלמדו על עיצוב מוצר, לימודי אמנות, תכנון ובניה של העולמות הווירטואליים הסובבים אותנו ועוד.

יישום טכניקות טכנולוגיות

במסגרת הלימודים, יתנסו הסטודנטים, ביישום הלימודים וטכניקות ידועות, המביאה את העשייה בקדמת הטכנולוגיה.

הסטודנטים צריכים להיות בעלי חופש יצירתי ועם רמה מקצועית גבוהה, לכן תלמידים כאלו מסומנים על ידי המורים ונשלחים למסלולי הלימוד השונים כפי ההתאמה.המחירים בבית הספר לתקשורת חזותית הינם דומים למחירים אוניברסיטאיים, בין 10,000 שקלים ל20,000. להמשך קריאה בנושא לימודי עיצוב גרפי

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אף פעם לא מאוחר לעשות קורס דיבוב
האדם מבלה במשך מרבית חייו בעבודה, ולכן לפני שהוא מתחיל ללמוד, עליו לבחור את המקצוע המתאים לו. יש אשר...
קרא עוד »
אפר 28, 2018
טכנאי מחשבים בחולון
יש תחומים מסוימים בחיים, בהם רצוי מאוד להשתמש בבעלי מקצוע מהאזור בו אנחנו מתגוררים או עובדים. כך למשל...
קרא עוד »
מאי 16, 2017
כמה זמן לוקח להקים נכסים דיגיטליים?
נכסים דיגיטליים הם אבני הבניין של פלטפורמות דיגיטליות. הם מהווים את הבסיס ליצירת תוכן דיגיטלי ועזרה...
קרא עוד »
ספט 15, 2022