מערכת ERP בענן: כל היתרונות שישדרגו את ניהול המשאבים של העסק

מערכת ERP בענן

ERP הוא כידוע, סוג מערכות חשוב ביותר בעסקים. מחשוב הענן מאפשר לקדם תחום זה, אפילו למתן תועלות נוספות ולחשיבות גדולה מתמיד. מהם היתרונות של ERP בענן לעסקים? ומה מציעה GNS מבחינה זו?

בניהול חיצוני

יתרון ראשי של ERP בענן, הוא שהתשתיות הדרושות להפעלת המערכת מנוהלות על ידי ספק הענן. הדבר מוריד עול לא קטן מעל כתפיכם ומפנה עבורכם משאבים רבים. אם ניקח את GNS כדוגמה, המערכת השימושית של החברה זמינה, במחיר של החל מ-50$ לחודש. הוצאת מידע רגיש שלכם ופעילויות ליבה עסקיות לשרתים של ספק חיצוני, היא כמובן בעלת השלכות אבטחה ופרטיות משמעותיות. גם מבחינה זו אתם מכוסים, מאחר ש-GNS מתמחה בפעילות מסוג זה ומאבטחת אותה בסטנדרטים גבוהים.

התחלה מהירה

לאחר הטמעה מהירה וקלה, ניתן להתחיל להשתמש די בקלות במערכת ה-ERP של GNS בענן. תהליכי העברת נתונים בין העסק שלכם למערכת בענן, יבוצעו באופן מהיר וחלק. זאת, תודות לידע המקצועי ולניסיון הרב של החברה ובסיוע חמש חוות שרתים מקומיות ושמונה בעולם.

שימוש קל

תוכלו להשתמש במערכת בקלות, כאילו הייתה מותקנת בתוך העסק. זמני התגובה של המערכת מהירים מאוד והדבר מתבטא, גם במקרים שבהם זקוקים למידע בזמן אמת. נזכיר, ששימוש עסקי נרחב במחשוב ענן איננו דבר חדש. כך שכיום, גם מערכת תובענית כמו מערכת ERP, יכולה לתפקד היטב מרחוק. 

הקלה כספית

התועלות הכספיות של ERP בענן, הן בין ההשלכות החשובות ביותר. בעזרת ERP בענן, מקבלים חיסכון בעלויות ועוברים למודל של שכירות. זאת, במקום רכישות יקרות של חומרה ותוכנה, הוצאות קבועות על שדרוג, הפסדי ערך בגלל בלאי (פחת) וכדומה.   

עבודה מכל מקום, בכל זמן

העובדה שהמערכת זמינה דרך רשת האינטרנט, מאפשרת לגשת אליה מכל התקן שמחובר לאינטרנט, בכל זמן. תודות לכך, מצטמצמת התלות במערכת המחשוב הפנימית בעסק ובמצבה. גם אם המערכת הפנימית לא זמינה, העבודה (בענן) נמשכת. יש לכך השלכות משמעותיות, בהיבטים של גמישות, עבודה מרחוק ומהבית וכמובן גם המשכיות עסקית והתאוששות מאסון.  

גמישות בצריכת המשאבים

במערכת ERP בענן, אתם משלמים רק בהתאם לשימוש. ככל שדרישות המשאבים משתנות, ניתן להתאים את המערכת בקלות ובמהירות לכך ולשלם בהתאם. כך שאם אתם חווים תנודתיות רבה בדרישות המשאבים, אולי סביב שורת מבצעים שאתם עורכים, למערכת ERP בענן קל לתת לכך מענה. אין צורך להמתין לרכישת והתקנת מערכות מחשוב נוספות בתוך העסק שלכם. וכאשר הדרישות מצטמצמות, אין כל בזבוז של משאבי מחשוב שרכשתם עם עודף יכולות, אשר יושבים סתם ללא שימוש בתוך העסק.

לסיכום

מחד, ישנה העובדה שמערכות ERP הן מערכות כבדות למדי, אשר ניהולן השוטף מסרבל עסקים. מאידך, ישנה הבשלות הרבה של מערכות ה-ERP בענן ושל מחשוב הענן בכלל. כך שניתן לסכם, שמערכת ERP בענן הן אופציה אטרקטיבית מאוד כיום לעסקים.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה העונש על העתקת עבודה אקדמית? לעשות תואר מצריך שלבים ארוכים ומייגעי של השלמת קורסים , הגשה של...
קרא עוד »
נוב 30, 2020
ניהול מסמכים במחשב לחיסכון בזמן ועלויות
המשרד שלכם לא צריך לפעול כמו כל משרד מיושן שבו עושים שימוש בלעדי במסמכים פיזיים. תוכלו להתקדם אל...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
מה קורה אם מפסיקים קידום אורגני?
יש הרבה מאוד דרכים לקדם עסק, ואם זה עסק שיש לו נוכחית אונליין זה יכול להיות רלבנטי לבצע פעולת קידום...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020