כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי

בשנים האחרונות השימוש בכרטיס דיגיטלי תופס תאוצה. עסקים רבים התחילו להשתמש בזה ורבים תוהים מה הסיבה לכך? הרבה אנשים לא יודעים מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ ולמה הוא נועד? ובכלל למה אנחנו צריכים את זה? את התשובות לכל השאלות האלו תוכלו לקרוא במאמר זה.

תחילה בואו נבין מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? הכרטיס הוא בעצם דף אינטרנט המכיל את כל פרטי העסק שלכם במקום אחד. בכרטיס ביקור דיגיטלי ניתן למצוא גם את פרטי ההתקשרות לעסק דרך המייל, האתר, הטלפון והכתובת. כמו כן בדף האינטרנט ניתן לסדר את כל הידע הנצרך לגולשים, כמו תגובות, גלריית תמונות, כפתורי הנעה לפעולות שונות, דרכים ליצירת קשר ללקוח ועוד.

כנראה כבר הבנתם גם מה ההבדל בין כרטיס ביקור דיגיטלי לנייר הרגיל שאנחנו כבר כמעט לא זוכרים. כשיש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי הלקוחות שלכם אף פעם לא יצטרכו לחפש את הטלפון שלכם או כל פרט אחר. כמו כן הוא גם מכיל פרטים נוספים, כאמור.

כרטיס ביקור או אתר

ניתן להגדיר בעצם את הכרטיס ביקור הדיגיטלי כמיני אתר לעסק שלכם. רגע לפני שתשאלו: אם כן למה אני צריך כרטיס ביקור דיגיטלי, יש לי כבר אתר? הנה ההבדלים: אתר אינטרנט של עסק נועד לקדם את העסק, לכן יש בו תוכן גדול מאוד, החל מהפרטים הפשוטים אודות העסק ועד למאמרים ובלוגים ארוכים ומפורטים.

כרטיס ביקור דיגיטלי שהוא מעין מיני סייט לעסק נועד להנגיש את אופציית ההתקשרות הקלה ביותר עבור הלקוח. לכן עדיף שהוא יעשה זאת דרך כרטיס ביקור, המאפשר יצירת קשר בצורה קלה ומהירה.

אמנם, ניתן להשתמש בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם, גם כאתר. אבל שימו לב, שלא תקלקלו את מה שיש לכם ביד.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון דיסק קשיח
המאמר באדיבות פרוטק מחשבים השימוש הרב שלנו במחשבים בהחלט מועיל ומאפשר. אך כולנו מתמודדים מפעם לפעם...
קרא עוד »
יונ 07, 2019
בואו נדבר קצת על קידום אתרים
אז מה זה קידום אתרים? קידום אתרים הוא תחום פופולרי שתפס תאוצה רבה במהלך העשור האחרון. הוא רלוונטי...
קרא עוד »
יונ 26, 2016
קורסים אונליין – למה כדאי ללמוד אונליין
לימודים מקוונים הפכו פופולריים יותר ויותר ממגוון סיבות, והם מציעים מספר יתרונות על פני חינוך אישי...
קרא עוד »
ספט 11, 2023