כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי

בשנים האחרונות השימוש בכרטיס דיגיטלי תופס תאוצה. עסקים רבים התחילו להשתמש בזה ורבים תוהים מה הסיבה לכך? הרבה אנשים לא יודעים מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ ולמה הוא נועד? ובכלל למה אנחנו צריכים את זה? את התשובות לכל השאלות האלו תוכלו לקרוא במאמר זה.

תחילה בואו נבין מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי? הכרטיס הוא בעצם דף אינטרנט המכיל את כל פרטי העסק שלכם במקום אחד. בכרטיס ביקור דיגיטלי ניתן למצוא גם את פרטי ההתקשרות לעסק דרך המייל, האתר, הטלפון והכתובת. כמו כן בדף האינטרנט ניתן לסדר את כל הידע הנצרך לגולשים, כמו תגובות, גלריית תמונות, כפתורי הנעה לפעולות שונות, דרכים ליצירת קשר ללקוח ועוד.

כנראה כבר הבנתם גם מה ההבדל בין כרטיס ביקור דיגיטלי לנייר הרגיל שאנחנו כבר כמעט לא זוכרים. כשיש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי הלקוחות שלכם אף פעם לא יצטרכו לחפש את הטלפון שלכם או כל פרט אחר. כמו כן הוא גם מכיל פרטים נוספים, כאמור.

כרטיס ביקור או אתר

ניתן להגדיר בעצם את הכרטיס ביקור הדיגיטלי כמיני אתר לעסק שלכם. רגע לפני שתשאלו: אם כן למה אני צריך כרטיס ביקור דיגיטלי, יש לי כבר אתר? הנה ההבדלים: אתר אינטרנט של עסק נועד לקדם את העסק, לכן יש בו תוכן גדול מאוד, החל מהפרטים הפשוטים אודות העסק ועד למאמרים ובלוגים ארוכים ומפורטים.

כרטיס ביקור דיגיטלי שהוא מעין מיני סייט לעסק נועד להנגיש את אופציית ההתקשרות הקלה ביותר עבור הלקוח. לכן עדיף שהוא יעשה זאת דרך כרטיס ביקור, המאפשר יצירת קשר בצורה קלה ומהירה.

אמנם, ניתן להשתמש בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם, גם כאתר. אבל שימו לב, שלא תקלקלו את מה שיש לכם ביד.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו מקצועות נלמדים בבית ספר לתקשורת חזותית?
ההתפתחות הטכנולוגית בעולם וריבוי ערוצי התקשורת, גרמו לכך שרוב התרבות המערבית מושפעת ומשפיעה על ידי...
קרא עוד »
מרץ 22, 2021
קידום אתרים לחברות
חברות רבות מכירות כבר באינטרנט כמדיה התקשורתית המובילה לשיווק ופרסום העסק שלהם. למעשה רבים מאותן...
קרא עוד »
אפר 19, 2016
עיצוב ובניית אתרים – למה זה חשוב וכיצד מבצעים את הפעולה על הצד הטוב ביותר?
כיום כל בית עסק מחזיק אתר אינטרנט שהוא בעצם סוג של כרטיס ביקור ראשוני אותו הלקוח פוגש כשהוא מחפש אחר...
קרא עוד »
מאי 09, 2021