מדריך בניית קורות חיים להייטק

בניית קורות חיים להייטק

קורות חיים הם הדרך שלנו להציג בפני מגייסים של מקומות עבודה בהייטק, את מי שאנחנו, הניסיון שעומד לרשותנו, וכל מה שאנחנו יכולים להציע, בין אם זה מבחינת ניסיון, מבחינת הכשרה או מכל מבחינה אחרת. אנחנו נרצה שהמגייסים ילמדו מי אנחנו ובעזרת קורות החיים שלנו ידעו מה אנחנו מציעים להם ולמה משתלם להם להעסיק אותנו. 

זה נכון בכל תחום ובוודאי שזה נכון בתחום כמו הייטק, שם אנחנו מוצאים את עצמנו לא פעם מתחברים מול מועמדים שונים על משרות בודדות. אנחנו נמצא את עצמנו מתחרים מול מועמדים מהארץ ומחו"ל, מתחרים שיש להם הרבה מאוד ניסיון וידע, מתחרים שיש להם את כל הכלים הנדרשים בשביל להוביל חבורת, לפתח פרויקטים ולייצר תהליכים ייחודים. אנחנו נרצה להוכיח שגם לנו יש את היכולות והכלים האלה. 

בעזרת קורות חיים (למדו איך לכתוב קורות חיים) אנחנו יכולים להרשים את הגורמים השונים ולגרום להם לרצות להעסיק אותנו. זאת כמובן בהתאם לתנאים שעומדים לרשותם ולציפיות שלנו. אנחנו נרצה לעשות את זה בצורה כזו שתגרום למגייס שפוגש אותנו בפעם ראשונה להתרשם ולדעת שאנחנו האנשים הנכונים בשבילו. 

דגשים לכתיבת קורות חיים בהייטק

דגש ראשון, אל תגזימו ואל תכתבו דברים שאין צורך בהם. תחשבו על הדברים הרלוונטיים, הדברים המתאימים, ובהתאם לכך תבחרו את מה שנכון לכם להציג. 

דגש שני, תכתבו רק דברים שאתם יכולים לעמוד מאחוריהם. אם תכתבו שאתם טובים בדברים שאין לכם בסיס ידע בהם, זה עלול להיות מאוד בעייתי וזה יתגלה בשלב מוקדם. קורות חיים צריכים להיות אמינים. 

דגש שלישי, תציגו הוכחות לידע המקצועי שלכם, תציגו המלצות מגורמים שיכולים לספר עליכם, תציינו פרויקטים שעסקתם בהם, קורסים והכשרות שיש לכם, וכל מה שיגרום למגייסים להתרשם מכם. 

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה בדיוק אנטי וירוס?
גוף האדם הוא ללא ספק אחד הדברים המורכבים ביותר בעולם וללא ספק המדהים מכולם. העובדה כי הגוף שלנו מורכב...
קרא עוד »
מאי 10, 2019
האם כדאי לעשות אחסון אתרים בלינוקס?
מערכת ההפעלה לינוקס היא בחירה פופולרית לאירוח אתרים מכיוון שניתן להתקין אותה על חומרה בעלות נמוכה...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022
שיווק דיגיטלי לסטארטפים – כיצד מחלקים את התקציב לשיווק?
אחת השאלות המרכזיות שעומדות בפנינו כשאנחנו עומדים לבנות תקציב לעסק היא, כיצד אנחנו יכולים לחלק אותו...
קרא עוד »
אפר 10, 2018