אתר לעסק לא חייב להיות יקר

בניית אתר תדמית

פעם היה נהוג לחשוב, שהקמת אתר אינטרנט זה עסק יקר. שכן לשם כך, היה צריך לשכור אנשי מקצוע, היה צריך להקים מערכת ניהול, לתכנן, לבנות ולעצב את האתר ובסופו של התהליך היה צריך לאכלס בו תכנים מסוגים שונים. 

עם השנים, בניית אתר תדמית או הקמת אתר אינטרנט הפך להיות דבר יחסית זול, בוודאי אם מדובר באתר סטנדרטי, כלומר כזה שכולל אך ורק מידע, טקסטים, תמונות וסרטונים ולא מעבר לכך. למרות שגם אתרים הכוללים חנויות וירטואליות, הם זולים יותר היום ביחס למה שהיה לפני מספר שנים, בוודאי כשהחלו להקים חנויות וירטואליות באופן סדיר. 

הסיבה שאתר אינטרנט לא חייב להיות יקר היא, היכולת שלנו למצוא פלטפורמות שונות בעזרתן אנחנו יכולים להקים אתר בצורה פשוטה, קלה ומהירה. מדובר על פלטפורמות פתוחות לכולם, אשר ניתן לרכוש מנוי למערכת הניהול שלהן בזול ועל בסיסן להקים את האתר עם כל התכנים הנדרשים. זה מאפשר לנו לייצר תהליך מהיר יותר, עם פחות עבודה, וכאמור הרבה יותר זול. 

כיצד עובדות אותן פלטפורמות?

פלטפורמות להקמת אתרי אינטרנט מבוססות על הרעיון שכל אחד יכול לרכוש, כאמור, מנוי למערכת באופן אישי, ניתנים לנו טמפלים שונים לעיצוב האתר, הוא יכול להוסיף פ'יצרים שונים לתפעול ושימוש באתר, וכן הוא יכול כמובן לבחור איך לעצב אותו, אילו תכנים להכניס בו כמו לוגו ועוד. 

ברגע שהוא רוכש מנוי למערכת הניהול, עליו לחבר את האתר לשרת אחסון בשביל שיוכל לעלות אותו לאוויר ולהציג אותו בפני הגולשים. בנוסף עליו לרכוש גם דומיין שישמש את האתר שלו. 

בסופו של דבר כשמחשבים את העלויות הכלליות של בניית אתר לעסק ותפעולו, הסכום הכולל עומד על סך מאות שקלים בשנה ולא מעבר לכך. 

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיבור האינטרנט שלכם במשרד
אם אתם עומדים להקים משרד חדש יש כמה דברים שכדאי שתשימו לב אליהם, והראשון שבהם זה האינטרנט. זה נכון...
קרא עוד »
יונ 16, 2016
דיו למדפסת ברדר – רכשו אחד מקורי
במהלך החיפושים שלכם אחר דיו למדפסת ברדר יהיה כדאי לשים לב כי ניתן לרכוש דיו תואם, דיו מקורי או דיו...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
כל מה שצריך לדעת על פיתוח אפליקציות
הצורך בפיתוח אפליקציות עולה וגובר בעשור האחרון אנו עדים למספר רחב של אפליקציות במכשירים הסלולארים ,...
קרא עוד »
אוג 28, 2016