פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – איך זה משפיע על המשתמשים

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

כשאנחנו יוצרים מוצר מסוים, נקודת הבסיס שלנו צריכה להיות כיצד זה משפיע על המשתמש בקצה, כלומר הגורם האחרון שיקבל את המוצר ויעשה בו שימוש. כמובן שהתהליך משפיע גם על השאלה כיצד אנחנו נושפע ונהנה מהמוצר או יותר נכון מהתשואה עליו, אך בסופו של דבר מה שחשוב יותר זה, כיצד הלקוח שישתמש במוצר ייהנה ממנו. 

לכן אנחנו משקיעים הרבה זמן וחשיבה בכל שאלת האפיון של המוצר. אחת הדוגמאות לכך באה לידי ביטוי בכל מה שקשור לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד. כל אפליקציה שעולה לחנות של גוגל ומוצעת למשתמשים במכשירי אנדרואיד, אמורה בסופו של דבר להתבסס על אפיונים מסוימים, מתוך כוונה שהמשתמשים אשר יורידו את האפליקציה ויעשו בה שימוש, יוכלו באמת ליהנות ממנה. 

האפיון ייעשה בהתאם לתנאים מסוימים, כמו למשל, הצרכים של הלקוח, המאפיינים של המערכת, התנאים שעומדים לרשות המשתמשים וכמובן מה היעד שלנו בתור מי שמפתח את האפליקציה, מה בדיוק אנחנו רוצים להציע ללקוחות שלנו דרך שימוש באפליקציה. 

איך זה משפיע על המשתמש

נניח ואנחנו יוצרים תהליך אפיון ולא מתייחסים לשאלה, כיצד זה יכול להשפיע על הלקוח, אז באופן טבעי, כשהוא ייגש להוריד את האפליקציה למכשיר ולהשתמש בה, הוא לא ימצא בה את מה שהוא מחפש, ייתכן שהוא ימצא אך היא לא תוכל לשרת אותו כפי שהוא מצפה מאחר והיא לא בנויה ומעוצבת באופן רלוונטי עבורו. 

כל פרט שקשור כך או אחרת לפיתוח אפליקציות, צריך להתבסס על השאלה, איך זה משפיע על המשתמש, איך זה משפיע על היכולת שלו להשתמש בה, ומה בדיוק נדרש לשם כך. בצורה כזו אנחנו יכולים לייצר תהליך עבודה נכון ותהליך שימוש יעיל באפליקציה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מעבדה לתיקון מכשירי סלולר
המכשיר הנייד התקלקל וצריך תיקון? עליכם לשלוח אותו למעבדה לתיקון מכשירים סלולריים בהקדם. אתם הרי...
קרא עוד »
יול 21, 2016
פרסום לעסקים – איך לעשות את זה יעיל?
כל עסק היה שמח להגדיל את הרווחיות שלו, להגדיל את כמות הלקוחות ולחזק את המותג שלו. אומנם מדובר על מטרות...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
מהו שרת VPS ומי צריך אותו?
הרבה אנשים שרוצים לאחסן את האתר שלהם על גבי שרת פשוט לא מודעים לשרתים השונים הקיימים, וניתן אף לומר...
קרא עוד »
אוק 15, 2016