דרופשיפינג למתחילים – המדריך המלא

דרופשיפינג למתחילים – המדריך המלא

סביר להניח שנתקלתם לא פעם במונח "דרופשיפינג". בשנים האחרונות מדובר היה באחת משיטות המסחר הפופולריות ביותר אם לא הפופולרית שבהם. עם ההתקדמות של האינטרנט והאפשרות לייצר שת"פ והסכמים עם ספקים בכל העולם ביתר קלות ומהירות החלו המוכרים בתחום המסחר האלקטרוני לחפש קיצורי דרך ומצאו אותה באמצעות שיטת הדרופשיפינג.

מהי שיטת הדרופשיפינג?

שיטת הדרופשיפינג הנה שיטת מסחר שבאמצעותה הקמעונאי (אתם) לא צריכים לקנות ולאחסן את המוצרים שאתם מוכרים אצלם כפי שחנויות פיזיות עושות למשל וכי תוכלו למכור את המוצרים באמצעות הפלטפורמה שלכם או אתר החנות שלכם ורק כאשר יש מכירה נבצע את ההזמנה מהספק והמשלוח יצא ישירות אל בית הלקוח במקום אלינו כאשר היצרן/הספק שמספק לנו את המוצרים הוא זה שמטפל בכל העניינים הלוגיסטיים. 

האם השיטה הזו באמת רווחית?

מתח הרווחים נמוך מאוד בדרך כלל והמוכרים בונים על מכירה בכמויות כדי להתפרנס כמו שצריך אותם זוהי בהחלט שיטה של שיווק באינטרנט שאלפי ישראלים משתמשים בה ליצירת הכנסה נוספת מהאינטרנט עבורם.

יצירת קשרים עם ספקים

הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא לאפיין את סוג המוצרים והחנות שאתם רוצים לבנות ובאיזו פלטפורמה (אמזון, אטסי, אתר אינטרנט משלכם, עליאקספרס ועוד). לאחר מכן תרצו ליצור קשר עם ספקים שונים על מנת שתהיה לכם את האפשרות לשווק מוצרים מסוימים ולספק אותם ללקוחות שלכם. ברגע שמצאתם כמה ספקים תצטרכו להתחיל להקים את החנות שלכם ולהעלות את המוצרים לחנות, להכין מפרט לכל מוצר ולבחור תמונות אטרקטיביות ואיכותיות להצגת המוצרים. 

שיווק ומכירות

כדאי לקחת קורס דרופשיפינג אצל שחר אשכנזי שילמד אתכם בין היתר איך לבחור מוצרים לשיווק, כיצד ליצור קשר עם ספקים שונים ומהיכן (ארה"ב, סין וכו'), על ההבדלים בין הספקים השונים, איך לבדוק אמינות, כיצד לשווק את המוצרים וכיצד להתנהל מול הלקוחות שלכם.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השלבים השונים בעת פיתוח אפליקציות
  אין כמעט כיום עסק ללא אפליקציה, מדובר במוצר בסיסי שכל עסק חייב להחזיק בו בכדי לבצע את עבודתו...
קרא עוד »
יונ 11, 2017
סיבות עיקריות לשימוש בתוכנה לספירות מלאי
כל מי שמנהל עסק עם מוצרים שעומדים למכירה מכיר זאת: צריך לעשות ספירת מלאי מידי פעם. הסיבה הראשונה...
קרא עוד »
יול 25, 2016
חשיפת תובנות מפתיעות: מדוע בישול עם גריל הנינג'ה הוא מחליף משחק
האם אתה סקרן לגבי היתרונות של שימוש בגריל נינג'ה במטבח שלך אבל לא בטוח איפה להתחיל? כמומחה במכשירים...
קרא עוד »
מרץ 12, 2024