שירותי ענן שאתם צריכים להכיר

שירותי ענן שאתם צריכים להכיר

האינטרנט התפתח מאוד בשנים האחרונות והוא שונה מהותית מהאינטרנט של לפני עשור. התפתחות זו הביאה לכך שהיום פתרונות רבים לאנשים פרטיים ולעסקים הם וירטואליים. זה יכול להיות למשל אחסון  של תמונות, מסמכים שונים וכדומה גם באופן פרטי וגם בעולם העסקי., כאשר בעולם העסקי שירותי הענן עברו מהפך מאוד גדול והיום אפשרי לכל עסק או חברה למצוא שירותי ענן מומלצים אשר משדרגים את העסק משמעותית.

שירותי VPS – שרת וירטואלי

שרת וירטואלי פרטי המתאים לכל עסק או ארגון אשר חשוב להם שהשרת שלהם יהיה שלהם ולא תהיה חלוקה בשטח האחסון, זיכרון, תחזוקה שוטפת תוך כדי אבטחה מקסימלית וגיבוי של המערכת ולא פחות חשוב התאמה אישית של השרת לצרכי אותו עסק.

מרכזיה וירטואלית – מרכזיה בענן

מרכזיה חכמה המציעה שלל פתרונות לעסקים והכל בענן. חוסכת מקום כי לא צריך חדר או אזור מיוחד להתקין אותה, נגישה מכל מקום בארץ ובעולם, אפשרות לשלוחות, יכולת ניתוב שיחות לטלפון נייד, חסכון בעלויות גם של הקמה וגם של תחזוקה, פיצ'רים ותוספות שונות בהתאם לצרכי כל ארגון וארגון, יכולת הקלטה של שיחות ושמיעה שלהן, הפקה של דוחות ומידע.

מערכות אבטחה והגנה

אחד מהדברים שהכי מעסיקים ומטרידים בעלי עסקים וחברות זה הנושא של אבטחת מידע. זה יכול להיות דליפה של מידע שיכולה לגרום לפגיעה בעסק במידה והמידע מגיע לידיים הלא נכונות, זה יכול להיות וירוס כופר אשר מאלץ את החברה לשלם סכום לא מבוטל על מנת ולקבל בחזרה את השליטה על המערכת והקבצים השונים. משום שהיום מרבית הדברים מתרחשים ברשת ומשום שמידע רב נמצא בענן, יש חשיבות רבה לדאוג לאבטחה ברבדים שונים כמו חומת אש, אנטי וירוס, סינון אתרים, אנטי ספאם ועוד שירותים המוצעים דרך חברת מחשוב ענן.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
משחקי מחשב – לא רק לילדים
לצד המצאת המחשב צצו להם כפטריות אחר הגשם משחקי מחשב רבים. כיום קשה לתאר את המחשב, או את הפלאפון...
קרא עוד »
ספט 25, 2017
תריס ללפטופ
אם שמתם לב, כאשר אתם רוכשים לפטופ, הוא משולב עם מצלמת אינטרנט מובנית. כאן במאמר זה נכתוב על תריס...
קרא עוד »
דצמ 07, 2021
חיבור האינטרנט שלכם במשרד
אם אתם עומדים להקים משרד חדש יש כמה דברים שכדאי שתשימו לב אליהם, והראשון שבהם זה האינטרנט. זה נכון...
קרא עוד »
יונ 16, 2016