שירותי ענן שאתם צריכים להכיר

שירותי ענן שאתם צריכים להכיר

האינטרנט התפתח מאוד בשנים האחרונות והוא שונה מהותית מהאינטרנט של לפני עשור. התפתחות זו הביאה לכך שהיום פתרונות רבים לאנשים פרטיים ולעסקים הם וירטואליים. זה יכול להיות למשל אחסון  של תמונות, מסמכים שונים וכדומה גם באופן פרטי וגם בעולם העסקי., כאשר בעולם העסקי שירותי הענן עברו מהפך מאוד גדול והיום אפשרי לכל עסק או חברה למצוא שירותי ענן מומלצים אשר משדרגים את העסק משמעותית.

שירותי VPS – שרת וירטואלי

שרת וירטואלי פרטי המתאים לכל עסק או ארגון אשר חשוב להם שהשרת שלהם יהיה שלהם ולא תהיה חלוקה בשטח האחסון, זיכרון, תחזוקה שוטפת תוך כדי אבטחה מקסימלית וגיבוי של המערכת ולא פחות חשוב התאמה אישית של השרת לצרכי אותו עסק.

מרכזיה וירטואלית – מרכזיה בענן

מרכזיה חכמה המציעה שלל פתרונות לעסקים והכל בענן. חוסכת מקום כי לא צריך חדר או אזור מיוחד להתקין אותה, נגישה מכל מקום בארץ ובעולם, אפשרות לשלוחות, יכולת ניתוב שיחות לטלפון נייד, חסכון בעלויות גם של הקמה וגם של תחזוקה, פיצ'רים ותוספות שונות בהתאם לצרכי כל ארגון וארגון, יכולת הקלטה של שיחות ושמיעה שלהן, הפקה של דוחות ומידע.

מערכות אבטחה והגנה

אחד מהדברים שהכי מעסיקים ומטרידים בעלי עסקים וחברות זה הנושא של אבטחת מידע. זה יכול להיות דליפה של מידע שיכולה לגרום לפגיעה בעסק במידה והמידע מגיע לידיים הלא נכונות, זה יכול להיות וירוס כופר אשר מאלץ את החברה לשלם סכום לא מבוטל על מנת ולקבל בחזרה את השליטה על המערכת והקבצים השונים. משום שהיום מרבית הדברים מתרחשים ברשת ומשום שמידע רב נמצא בענן, יש חשיבות רבה לדאוג לאבטחה ברבדים שונים כמו חומת אש, אנטי וירוס, סינון אתרים, אנטי ספאם ועוד שירותים המוצעים דרך חברת מחשוב ענן.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע גאדג׳טים למטבח הם מתנה שכולם אוהבים?
ניתן לומר כי ישנם לא מעט גאדג׳טים אשר תוכלו למצוא למטבח הביתי שלכם. בעזרת המוצרים הנכונים תוכלו...
קרא עוד »
דצמ 12, 2016
גיבוי בענן למה צריך את זה?
היכולת לגבות נתונים בענן ביצעה מהפכה בכל הנוגע לשמירה של כל מה שצריך בסביבה ממוחשבת. שירותי ענן...
קרא עוד »
יונ 23, 2021
ניהול מוזמנים באירועים – הרבה יותר מרשימת מוזמנים
עבור רבים, ניהול כנסים הינו הרבה מעבר לכיף. מדובר בפרויקט מאתגר מאוד אותו יש לתכנן בצורה יעילה הכרוכה...
קרא עוד »
מאי 26, 2019