קורס קריינות לחדשות: לימודים ולעבודה

במדינת ישראל יש עדכונים חדשותיים רבים במהלך כל יום, ולכן קורס קריינות לחדשות הפך לקורס מבוקש. באמצעותו תוכלו להכיר את עקרונות הקריינות ולמצוא מקצוע שמיועד לבעלי כישורים בלבד, וכך לזכות בשכר נאה. הקול שלכם יהפוך למקור ההכנסה לטווח ארוך ותוכלו להתפרסם בציבור הרחב. מהדורות החדשות מופקות על ידי גורמים רבים וביניהם תחנות רדיו ארציות, אזוריות, מקומיות וכן שידורים של אתרי אינטרנט עצמאיים, ולכן מספר מקומות העבודה הפוטנציאליים עולה בהתמדה. כמו כן ניתן לקריין פרסומות לעסקים וטקטסטים למטרות רבות.

מהלך הלימודים

את הקורס ניתן ללמוד באופן רגיל או אינטנסיבי של מפגש פעם בשבוע או פעם בשבועיים, ולכן כדאי לשים לב להבדלים בין המסלולים. בקורס ניתן דגש על מושגים מקצועיים וטכניים וכן על תרגול מעשי והרחבת מנעד הקול שלכם, פיתוח דיקציה, הגייה וגם דיבוב. כל אלה דורשים מוטיבציה ונכונות להשקיע ולתרגל וכן הכרת תוכן עיוני והקלטת ג"ינגלים באולפן. יש אנשים שהמשימה תהיה קלה יותר עבורם, ויש השפעה גם לגוון הקול הטבעי של כל אחד מאיתנו, ולכן ההרשמה נעשית על בסיס ראיון היכרות אישי, וכן מבדק התאמה קולי.  במהלך הלימודים נצמדים אליכם מנטורים בעלי ידע וניסיון, מהם תוכלו  לקגבל פידבק לגבי ההתקדמות לשכם וטיפים אשר יסייעו לכם להשתפר ולייצר קול ברמת קריינות גבוהה.

פנייה לחברה אמינה

בשוק יש מספר חברות אשר מציעות לימודי קריינות, ולכן כדאי לפנות לחברה אמינה על סמך מוניטין והמלצות. כמו כן כדאי לשים לב אם לקורס מתקבל כל אחד או שיש מבחן סינון, אשר מעיד על רצינות המארגנים, שלא מחפשים רק רווח כספי אלא בודקים למי הקורס יכול להועיל בדרך להכנסה קבועה.

למידע נוסף הכנסו לאתר: https://dubbing.co.il/.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול מסמכים במחשב לחיסכון בזמן ועלויות
המשרד שלכם לא צריך לפעול כמו כל משרד מיושן שבו עושים שימוש בלעדי במסמכים פיזיים. תוכלו להתקדם אל...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
מיקומים ברשת המדיה באדוורדס – הכיצד?..
  אוטומטים או ידניים?.. החלטנו לבנות קמפיין ב"רשת המדיה" בגוגל אדוורדס. קמפיין מסוג זה, הקרוי גם...
קרא עוד »
יונ 21, 2017
4 סימנים לכך שאתם מקדם אתרים טוב
במקצוע כמו קידום אתרים אורגני המוניטין יכול להיות משמעותי הן בסוג הלקוחות שהמקדם עובד עמם, הן בשכר...
קרא עוד »
מאי 10, 2022