יש לכם רעיון לאפליקציה? מה השלב הבא

דברים גדולים מתחילים עם רעיונות גדולים. אבל אי אפשר להגיע לשום מקום אם נשארים אך ורק בשלב הרעיון. כשיש לכם רעיון לאפליקציה, זה הזמן להבין מה השלבים הבאים. כך תתקדמו בדרך להגשמה, לפיתוח ואל ההשקה בחנות האפליקציות. 

שיהיה ברור – מי צריך את זה 

אומרים שהצורך הוא אבי ההמצאה, כך שאם יש לכם רעיון לאפליקציה, סביר להניח שאתם מעריכים שיש לכם פתרון שמישהו צריך אותו. אבל חשוב לפני הכל שיהיה לכם ברור, שלא רק אתם חושבים שמישהו ימצא את הרעיון שלכם מועיל. הגדירו לפניכם מיהו קהל היעד של האפליקציה שלכם. הבינו במה הפתרון שלכם יכול להועיל, בין אם מדובר בקהל יעד שמחפש להזמין אוכל באינטרנט, בין אם מדובר בקהל יעד עסקי שצריך אפליקציה מאובטחת ובין אם מדובר במשהו מתחום הבידור, הגיימינג וכן הלאה. 

עכשיו – מאפיינים את האפליקציה  

עכשיו יש לכם גם רעיון לאפליקציה וגם ברור לכם מיהו קהל היעד הטבעי שלכם. השלב הבא הוא לבצע אפיון. כעת נפרט כמה קווים כלליים שידגישו את מטרת האפיון ואת חשיבותו המרובה: 

  • מסמך אפיון לאפליקציה מתאר את המסכים השונים שיופיעו על מכשיר המובייל של המשתמש. 
  • מסמך אפיון יתאר בכל מסך, מה המסך אמור לבצע, מעבר למה שהמשתמש רואה או מפעיל. 
  • במיטבו, המסמך יתאר את צד הלקוח ואת צד השרת גם יחד. 
  • המטרה של האפיון היא להציג לפני המפתח או צוות הפיתוח, מהי המטרה הכללית ומה הם צריכים לבצע, כדי שכל מסך יפעל בשלימות בנפרד והכל יעבור נכון ביחד. 
  • אפיון מושקע יאפשר לכם להבין סדרי גודל, הן ברמת העלויות והן ברמת זמן הביצוע. 

אם זו האפליקציה הראשונה שלכם, תוכלו לבצע את האפיון בשיתוף חברה מקצועית לפיתוח אפליקציות. מידע נוסף באתר any app


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/customer/www/maorcomp.co.il/public_html/wp-includes/link-template.php on line 2611

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *