וורלד 8 – הדרך הטובה לשמור על קשר עם אנשים בארץ

כשאנחנו יוצאים את גבולות הארץ, אנו עדיין מחפשים דרכים כיצד לשמור על קשר עם בני משפחה וחברים שנשארו בישראל. זה חשוב לנו, בין אם זה בשביל להתעדכן באופן קבוע מה קורה, בין אם זה בשביל לדעת מה המצב בבית, אצל בן/בת זוג, ילדים, הורים, וכן במקרים בהם אנחנו צריכים לבצע פעולות כאלה ואחרות המחייבות תקשורת עם אנשים בישראל, הן במקרים פרטיים והן במקרים עסקיים, מקצועיים. 

יש לנו אפשרות לשמור על קשר עם אנשים מהארץ באמצעות טלפון בבית מלון, באמצעות תוכנות לניהול שיחות באמצעות מחשב נייד או טאבלט, וכן אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות טלפון סלולרי אותו אפשר להביא איתנו מהארץ. כמובן שזו הדרך הנוחה, הפשוטה והטובה ביותר לנהל שיחות עם אנשים שנותרו בישראל. 

השאלה היא כיצד לעשות את זה באופן שגם יהיה פשוט, קל ונוח, וגם יהיה זול עבורנו. לשמחתנו, יש לנו אפשרות להשתמש באופציה של כרטיס סים וורלד 8

מה זה כרטיס וורלד 8 וכיצד הוא משרת אותנו?

כרטיס סים וורלד 8, הוא כרטיס שאיננו שייך לשום חברת סלולר ולכן אנחנו יכולים להשתמש בו באופן חופשי, מבלי לשלם דמי מנוי או להתחייב. אנחנו משלמים על פי כמות השיחות וההודעות שהטענו על הכרטיס, על פי רמת הזיכרון שלו. יש לנו אפשרות להשתמש בו בלמעלה מ-100 מדינות בעולם. 

היתרון של כרטיס זה, מאחר ואנחנו לא משלמים דמי מנוי ולא מתחייבים על שום דבר, אז יש לנו אפשרות גם להשתמש בכרטיס world 8 וגם להעביר אותו לגורמים אחרים על פי רצוננו. אנחנו יכולים להעביר אותו לבני משפחה וחברים. יש לנו גם אפשרות להשתמש בכרטיס בנסיעות עתידיות אם נרצה בכך.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שימושים מתקדמים לארגון באמצעות google apps
כל ארגון רוצה להגיע אל ההצלחה הגדולה ביותר שיש וזה אומר להרוויח כמה שיותר כסף. כיום מנהלים רבים...
קרא עוד »
אוג 25, 2018
agile spirit – מי צריך את זה?
מה זה agile spirit ומי צריך את זה? אם אתם בעלי חברות הזנק, חברות הייטק וארגונים מכל סוג - חשוב שתדעו כי...
קרא עוד »
ינו 29, 2018
העצמת הארגון על ידי cloud computing companies
מאז המצאת גיבוי בטכנולוגיית ענן, השיטה של מחשוב בשיטת ענן הפכה לנפוצה במיוחד בקרב ארגונים גדולים,...
קרא עוד »
יונ 28, 2018