סוגי הלוואות פופולאריים

סוגי הלוואות פופולאריים

הלוואות בשנים האחרונות הפכו לנפוצות בעיקר בשל הרצון של אנשים רבים להגשים חלומות, להפוך את חייהם לאיכותיים יותר ולהתפתח אישית ומקצועית. בשל תרבות ההלוואות שצוברת תאוצה, החלו הגופים השונים לקטלג את ההלוואות לפי סוגים, ולאפשר הלוואות שונות תוך חלוקה שעונה על צרכי הלקוחות. אז אילו סוגי הלוואות פופולאריים במיוחד? כמה דוגמאות בהמשך.

הלוואה מיידית במזומן

הלוואה מידית במזומן היא אחת ההלוואות הפופולאריות ביותר. הלוואה זאת מתאימה למי שזקוק לכסף מזומן מסיבות שונות כמו סיבות רפואיות, לצורך תשלום חובות, ואף מסיבות משמחות כמו ארגון אירוע, קניית רכב ועוד. ההלוואות ניתנות בדרך כלל על ידי חברות חוץ בנקאיות שמספקות הלוואות מסוגים שונים היישר אל חשבון הבנק.

הלוואות בצ'קים

הלוואות בצקים הן הלוואות הניתנות לזמן קצר. הלוואה מסוג זה הינה סכומים נמוכים עם החזרים קצרים יותר. כיום ניתן לקבל הלוואה עם פריסה של 18 צ'קים. הלוואות בצ'קים מוטב לקחת רק מחברות חוץ בנקאיות הנחשבות לחבריות לגיטימיות ולא מאדם פרטי המציג את עצמו כחברה בע"מ. חברות מסוג זה יעניקו את סכום ההלוואה ויפרסו את תנאי ההחזר על ידי צ'קים דחויים שסכומם יכלול את הריבית והקרן הנלווים להלוואה.

הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים מומלץ לקחת מחברה חוץ בנקאית וזאת בשל העדר הפגיעה של ההלוואה במסגרת האשראי של הבנק. הלוואה מסוג זה מאפשרת ללווה להמשיך לנהל את עסקיו בצורה הרגילה מבלי להתעסק בבירוקרטיה הכרוכה בהלוואה ישירה מהבנק. בעלי עסקים רבים מעדיפים לקבל הלוואה חוץ בנקאית לשדרוג העסק, וזאת בשל העדר הבירוקרטיה וקלות קבלת הסכום המבוקש.

הלוואות לשכירים

הלוואות לשכירים ניתנות בצורה פשוטה גם על ידי הבנקים וגם על ידי חברות חוץ בנקאיות. עם זאת לעיתים הבנקים מקשים ומבקשים בקבלת הלוואה הצגת מסמכים רבים והבאת ערבים. הלוואה לשכירים מחברות חוץ בנקאיות כוללת תהליך פשוט יותר של הצגת תעודת זהות, תדפיס חשבון בנק ושלושה תלושי משכורת.

הלוואה לרכישת רכב

אם ידכם אינה משגת על מנת לרכוש רכב מחברה בתשלומים או בתשלום אחד במזומן, מן הסתם תאלצו לרכוש רכב יד שנייה מאדם פרטי שאת הקנייה תצטרכו לבצע בתשלום אחד שפעמים רבות אינו בהישג יד. הלוואה לרכישת רכב הופכת את החלום של קניית רכב לאפשרי על ידי כך שהיא מאפשרת קניית רכב מאדם פרטי באמצעות תשלום אחד – תוך שאת ההלוואה אפשר לשלם בתשלומים. הלוואות מסוג זה ניתנות גם הן על ידי הבנקים ועל ידי חברות חוץ בנקאיות שמאפשרות תנאים משתלמים במיוחד בהלוואה מסוג זה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים לחברות
חברות רבות מכירות כבר באינטרנט כמדיה התקשורתית המובילה לשיווק ופרסום העסק שלהם. למעשה רבים מאותן...
קרא עוד »
אפר 19, 2016
בניית אתר סחר הנוכחות של פלטפורמות מסחר מקוונות, צמחה באופן דרמטי עם השנים וצפויה לגדול הרבה יותר...
קרא עוד »
פבר 20, 2021
למה כדאי להשתמש בסורק ברקודים?
ברקוד הוא רצף של מספרים, אותיות וסימנים שמודבק על מוצר, ושימוש בברקודים מהווה כלי הכרחי בכל חנות...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021