איך לבחור מעבדה לתיקון מכשירי סלולר

תיקון אייפון

המכשיר הנייד התקלקל וצריך תיקון? עליכם לשלוח אותו למעבדה לתיקון מכשירים סלולריים בהקדם. אתם הרי יודעים איך זה, המכשירים הסלולריים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו ואנחנו ממש תלויים בהם. כאשר איננו מסוגלים לבצע שיחות או לקבל שיחות אנו הופכים להיות מנותקים מהעולם, מבני משפחתנו או מעבודתנו. המכשירים הניידים הם חשובים מאוד בחיינו ולכן חשוב שנשים לב מי מתקן לנו אותם, הרי לא נרצה שיגרום לנו יותר נזק. אז אין לבחור מעבדה לתיקון מכשירי סלולר?

ניסיון והמלצות – איו כמו ניסיון והמלצות של אחרים בשביל לקבל מידע שימושי לגבי מעבדות. מכיוון שלכל אחד ישנו טלפון סלולרי ומכיוון שכל טלפון נזקק בסופו של דבר לשירות, ברור שיש לכם את מי לשאול. אמנם המלצות של אחרים הן אינן הקריטריון היחידי אך הן בהחלט חשובות. אל תתביישו לשאול מכרים וקולגות לעבודה לגבי מעבדות תיקונים מומלצות.

מיקום – שימו לב שהמעבדה היא במיקום הקרוב אליכם, הרי בסופו של דבר זה מקצר את משך הזמן שאתם מחכים. זה יכול לחסוך את זמן הנסיעה שלכם אל המעבדה או את הזמן שאתם מחכים לשליח שבא לקחת את האייפון לתיקון ואחר מחזיר לכם אותו.

יעילות ומהירות השירות – חשוב לראות שמדובר במקום מסודר עם צורות עבודה מסודרות. אתם לא רוצים למסור את את הטלפון לאיזו מעבדה של חובבנים אשר יגידו לכם להשאיר את המכשיר בשביל שהם יבדקו אחר כך. כאשר אתם מוסרים מכשיר סלולרי לתיקון אתם רוצים שמיד מישהו יבדוק אתיקון מכשיר חכםותו והכל יעשה במסגרת תהליך מסודר. אלו הם דברים שבקלות ניתן לשים לב אליהם כאשר מגיעים למעבדה ורואים כיצד עובדים הדברים.

שעות השירות – ישנן תקלות זניחות שפוגעות בחוויית השימוש שלכם, כמו למשל מסך סדוק, אך עדיין מאפשרות לכם להשתמש במכשיר. לעומת זאת ישנן תקלות אשר משביתות לגמרי את המכשיר. אתם אף פעם לא יודעים באיזה שעה יתקלקל לכם המכשיר לכן חשוב לבחור במעבדה הפעילה עד שעות מאוחרות.

חלפים מקוריים – לצערנו הרב לא כל המעבדות משתמשות בחלפים מקוריים. בשוק קיימים חלפים שונים וזולים יותר; ישנם אנשים החושבים שחלפים לא מקוריים הם פתרון טוב בגלל מחירם הזול יותר אך למעשה הם פוגעים בתפקוד הכללי של המכשיר ואינם זהים לחלוטין למקור. שימו לב שבמעבדה שאיתה אתם עובדים נותנים לכם את שתי האפשרויות.

מקצועיות הצוות  – שימו לב שהמקום מחזיק צוות של אנשי מקצוע בתחום אשר יודעים מה הם עושים ולא מאלתרים, כי בשביל לתקן טלפונים סלולריים נדרשת הדרכה והסמכה מתאימה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הנגשת אתר אינטרנט לבעלי מוגבלויות
כמעט כל אחד מאיתנו נתקל במונחים ומושגים שמתייחסים להנגשת מבנים, פרטיים וציבוריים, עבור בעלי...
קרא עוד »
נוב 15, 2017
מה חשוב לדעת לפני שמתקינים טלוויזיה במרפסת או בחצר?
התקנת טלוויזיה במרפסת או בחצר יכולה להיות דרך מצוינת ליהנות מבידור בחוץ, אבל יש כמה שיקולים חשובים...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
מדריך מבפנים: הבנת היסודות של מערכות חשבונאות
האם אתה מבולבל מהמורכבות של מערכות הנהלת חשבונות? אל תדאג; אתה לא לבד. בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם...
קרא עוד »
אפר 01, 2024