איפה לקנות מחשבי אפל?

כדי להבין את סוגיית קניית מחשבי אפל יש להבין למה היא מקרה יותר מורכב מאשר רכישת כל מחשב אחר שאינו אפל. אפל היא חברה ייחודית שעובדת עם פלטפורמה סגורה מכל הבחינות ולא רק במערכת ההפעלה שלה ובתוכנות הייחודיות. המודל שלה הוא חברה שעושה הכל לבדה, כך שגם אם הכניסו למחשביה לפני כמה שנים את מעבדי אינטל, הרי שהיא עדיין נחשבת לחברה שדואגת לבד לכל דבר, מעיצוב המוצר והחומרה ועד ייצור הרכיבים של המחשבים. הנטייה שלהם לעשות זאת נוסעת מהפילוסופיה הריכוזית של מייסד אפל, סטיב ג'ובס, שבגללו אפל לא רקק סגורה לחדירות מבחוץ ולכן מחשביה נחשבים לבטוחים לשימוש, אלא גם משום שהוא יצר מוצר שכמעט שאינו מתקלקל וכאשר הוא מתקלקל הרכיבים הייחודיים של המוצר מחייבים תיקונים במעבדות הייעודיות או על ידי סוכנים מורשים בלבד. כל זה חיוני להבנה משום שאחרת הרכישה לשכם של מחשבי אפל עלולה להסתיים במפח נפש אם תקנו אותו במקום שאינו מורשה גם לבצע תיקונים ואתם עלולים לקלקל יותר מאשר ליהנות מהיתרונות שלו.

חנויות אפל וחשיבותן

כשאתם שואלים את עצמכם איפה לקנות מחשבי אפל התשובה הראשונה שעולה היא חנויות אפל שמפוזרות ברחבי העולם. מאות נציגויות אפל המורשות נפתחות במשורה ורק ביוזמה של החברה ובמקומות שנבדקו היטב וקיבלו את האישורים וההסמכה של אפל לכך. אך מה שתמיד יהיה נכון – מומלץ לקנות מחשב כזה ממשווק מורשה של אפל בלבד! באותה מידה, גם כאשר אתם קונים מחשבי אפל משומשים זה צריך להיות לרוב במעבדות מורשות של אפל או כל חנות שקיבלה ממנה הרשאה לעשות זאת. העבודה עם מחשב אפל מוכרת לחובבים שהם הרבה יותר מכך, הם הפכו לתרבות של מעריצים שכמעט הפכו לכת של מקינטוש ושל מוצרי הדגל שלה שאינם רק מחשבים. מיליונים קונים רק בחנויות אפל ולכן החשיבות של שיווק מחשבים כאלה ברור. זה לא רק מסחרי אלא מעין גאוות יחידה שמבטיחה גם תיקונים נכונים ומורשים, והענקת אחריות על רכיבים ועל תיקונים שונים.home-office-593380_1280

קניית מחשבי אפל במקומות אחרים

אפשר לקנות יד שנייה כמובן. המחיר היקר של מחשבי אפל גורם לכך שיש לא מעט שמחפשים יד שנייה. במקרים כאלה, עדיין לא מיורת לשים לב איפה לקנות מחשבי אפל גם כשהם משומשים. מחשבים שמלכתחילה לא נקנו בחנויות אפל המורשות עלולות לא לקבל את השירות הנכון של מעבדות אפל במקרים שבהם קורה משהו, ולכן אתם עלולים לשלם יורת על החלפת רכיבים ותיקונם. השיטה הייחודית של אפל למחשבים שלהם גם בחומרה גורמת לכך שאי אפשר יהי להסתפק ברכיבים חלופיים שאינן מקוריים, כמו במחשבים שמבוססים על מערכות הפעלה אחרות, מחשבי PC ושאר המכשירים האלקטרוניים שאפל מוכרת ואנשים אחרים מעדיפים אותם בצורת האנדרואיד שלהם. אנשים שאוהבים רק את אפל יודעים איפה לקנות מחשבי אפל ומה לבדוק, ואם אינכם בטוחים ואתם רוצים לוודא שאתם במקום הנכון, בדקו קודם בחנות אפל ובקשו הסברים על אפשרויות הרכישה שיש למוצרים אלה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מידע על הסוגים השונים של Malwares
Malwares  ובעברית מדוברת – נוזקה, היא למעשה תוכנה זדונית, תוכנה מזיקה. מדובר בתוכנה אשר כל המטרה שלה היא...
קרא עוד »
יול 23, 2019
ניקוי וירוסים
המחשבים וההתקנים הדיגיטליים כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת חיינו ולמעשה איננו יכולים לדמיין את...
קרא עוד »
יול 17, 2017
MPLS
התקשורת בין ארגונים בעלי סניפים רבים הינה חשוב ואף קריטית. החשיבות לתקשורת אמינה ומאובטחת גדלה מאוד...
קרא עוד »
נוב 15, 2017