פיתוח אתרים בקוד פתוח – WordPress

Wordpress

רבים מבעלי העסקים ונותני השירות בוחרים היום לבסס את אתרי האינטרנט שלהם על מערכת וורדפרס. וורדפרס היא מערכת הבנויה ומורכבת על קוד פתוח וזוהי הסיבה לכך כי רבים בוחרים דווקא בתשתית שלה.

קורס וורדפרס יקנה לך את כל הכלים לבנייה נכונה של אתר מרשים ומקצועי לעסק שלך.

אנחנו מוצאים כי הרבה מאוד אתרי אינטרנט מבוססים על הקוד הפתוח של וורדפרס. על פי הסטטיסטיקה – אחד מכל חמישה אתרים מבוסס היום על התשתית של מערכת וורדפרס. מדובר למעשה במערכת ניהול התוכן המובילה בעולם. כאשר גם אתרי תדמית פשוטים ביותר ועד אתרי ענק שמציעים אפשרויות רבות כמו קניות ווירטואליות ועוד מתבססים על וורדפרס.

מערכת וורדפרס היא מערכת קלה מאוד לעיצוב ולבנייה וקל מאוד לערוך בה שינויים, להוסיף בה תכנים ולשנות את האלמנטים השונים. עובדות אלו גרמו לכך כי פלח שוק גדל והולך בוחר לעשות שימוש בתשתיות הידידותיות של מערכת וורדפרס.

מערכת וורדפרס – כל היתרונות

ישנן כמה וכמה יתרונות למערכת וורדפרס הגורמות לה להיות פופולארית מאוד בקרב בוני האתרים. לא נוכל למנות כאן את כולן אך נמנה את המשמעותיים ביניהם.

  • מערכת וורדפרס חביבה על מנועי החיפוש – כל מנועי החיפוש ובייחוד גוגל מחבבים את האתרים הבנויים על מערכות עם קוד פתוח. הדבר מאפשר את הסריקה המהירה של האתר ושל המבנה הייחודי שלו, וזיהוי של התוכן המוצע באתר עם מידת הרלוונטיות שלה עבור הגולשים. בעלי האתר יכולים כמובן אף הם לתרום להעלאת הנראות של האתר.
  • אתר שגדל בלי שהאיכות תיפגע –  לאתרי וורדפרס ניתן להוסיף דפים ותוכן, קליפים ותמונות כאשר האיכות ורמת הביצוע של האתר אינם נפגעים כלל בהשוואה לאתרים הבנויים באופן שונה.
  • מגוון תבניות – לוורדפרס מגוון גדול של תבניות שאינן דומות אחת לרעותה. כך שכל אחד יכול ליצור את האתר הייחודי שלו עם הבידול העסקי המיוחד לו.
  • מערכת נוחה לשימוש – קל מאוד ללמוד ולהכיר את מערכת וורדפרס. קורס וורדפרס קצר יקנה לכם את כל המידע כיצד לבנות וליצור אתר מוצלח עבור העסק שלכם.

אתרי וורדפרס מסוגלים להרבה יותר. נסו ותיהנו!

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שרת וירטואלי בענן – מה אתם לא יודעים עליו
שרתים וירטואליים בענן חוללו מהפכה בדרך שבה עסקים ניגשים לתשתיות ולאירוח יישומים. למרות שאתה אולי...
קרא עוד »
יול 05, 2023
תובנות חיוניות לגבי הגדלת והקטנת חזה
כאוטוריטה ידועה בתחום הכירורגיה הקוסמטית, אני מביאה תובנות חשובות לתחום הליכי הגדלת והקטנת חזה....
קרא עוד »
מרץ 21, 2024
אלו חוגים לנוער יעזרו להם להשתלב בהייטק בעתיד
כל הורה טוב רוצה לקדם את הילד שלו מבחינה לימודית ולהקל עליו את ההשתלבות בלימודים הגבוהים ובפיתוח...
קרא עוד »
מרץ 19, 2017