פיתוח אתרים בקוד פתוח – WordPress

Wordpress

רבים מבעלי העסקים ונותני השירות בוחרים היום לבסס את אתרי האינטרנט שלהם על מערכת וורדפרס. וורדפרס היא מערכת הבנויה ומורכבת על קוד פתוח וזוהי הסיבה לכך כי רבים בוחרים דווקא בתשתית שלה.

קורס וורדפרס יקנה לך את כל הכלים לבנייה נכונה של אתר מרשים ומקצועי לעסק שלך.

אנחנו מוצאים כי הרבה מאוד אתרי אינטרנט מבוססים על הקוד הפתוח של וורדפרס. על פי הסטטיסטיקה – אחד מכל חמישה אתרים מבוסס היום על התשתית של מערכת וורדפרס. מדובר למעשה במערכת ניהול התוכן המובילה בעולם. כאשר גם אתרי תדמית פשוטים ביותר ועד אתרי ענק שמציעים אפשרויות רבות כמו קניות ווירטואליות ועוד מתבססים על וורדפרס.

מערכת וורדפרס היא מערכת קלה מאוד לעיצוב ולבנייה וקל מאוד לערוך בה שינויים, להוסיף בה תכנים ולשנות את האלמנטים השונים. עובדות אלו גרמו לכך כי פלח שוק גדל והולך בוחר לעשות שימוש בתשתיות הידידותיות של מערכת וורדפרס.

מערכת וורדפרס – כל היתרונות

ישנן כמה וכמה יתרונות למערכת וורדפרס הגורמות לה להיות פופולארית מאוד בקרב בוני האתרים. לא נוכל למנות כאן את כולן אך נמנה את המשמעותיים ביניהם.

  • מערכת וורדפרס חביבה על מנועי החיפוש – כל מנועי החיפוש ובייחוד גוגל מחבבים את האתרים הבנויים על מערכות עם קוד פתוח. הדבר מאפשר את הסריקה המהירה של האתר ושל המבנה הייחודי שלו, וזיהוי של התוכן המוצע באתר עם מידת הרלוונטיות שלה עבור הגולשים. בעלי האתר יכולים כמובן אף הם לתרום להעלאת הנראות של האתר.
  • אתר שגדל בלי שהאיכות תיפגע –  לאתרי וורדפרס ניתן להוסיף דפים ותוכן, קליפים ותמונות כאשר האיכות ורמת הביצוע של האתר אינם נפגעים כלל בהשוואה לאתרים הבנויים באופן שונה.
  • מגוון תבניות – לוורדפרס מגוון גדול של תבניות שאינן דומות אחת לרעותה. כך שכל אחד יכול ליצור את האתר הייחודי שלו עם הבידול העסקי המיוחד לו.
  • מערכת נוחה לשימוש – קל מאוד ללמוד ולהכיר את מערכת וורדפרס. קורס וורדפרס קצר יקנה לכם את כל המידע כיצד לבנות וליצור אתר מוצלח עבור העסק שלכם.

אתרי וורדפרס מסוגלים להרבה יותר. נסו ותיהנו!

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רוצה להיכנס לעולם ה – IT?
תמיד חשבת איך להשתלב בעולם אבטחת המידע ולא היה לך מושג מאיפה להתחיל? ובכן, חשוב לציין כי בעולם הזה יש...
קרא עוד »
אוג 24, 2020
אבטחת מידע
אבטחת מידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בכל עסק, ללא קשר לתחום העיסוק שלו. המחשב הוא הליבה של העסק...
קרא עוד »
יול 22, 2020
ניהול שרתים – מה העסק שלכם צריך?
ניהול שרתים הוא חלק חשוב מתשתית IT. זה עוזר לשמור על שרתים פועלים בצורה חלקה ויעילה. ניהול שרתים הוא לא...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023