כיצד אפשר לחתוך את ההוצאות על התקשורת בבית?

כיצד אדם טל יכול לעזור לכם לעשות כסף?

כל אחד יודע שלא זול לחיות בארץ. מחירי הדלק בשמיים, מחירי הדירות לא הגיוניים ומחיר המזון לא זול במיוחד. לכן כל מי שמעוניין לייעל את ההוצאות שלו, חייב לקחת אחריות ולחסוך לפחות על מה שניתן. אחת הדרכים הפשוטות ביותר לחסוך בהוצאות מיותרות, היא באמצעות בחירה נבונה יותר בחברות התקשורת השונות שמספקות לנו שירותי אינטרנט, סלולר, טלוויזיה וטלפון קווי. בחירה נבונה, משא ומתן וביצוע סקר שוק, יכולים להוזיל בצורה משמעותית את ההוצאות החודשיות, ואף להוביל לחיסכון של כמה מאות שקלים בחודש. אומנם לכאורה מדובר על סכום צנוע, אך בחישוב השנתי ניתן לחסוך כך כמה אלפי שקלים. לכן כל מי שמעוניין לחתוך את ההוצאות על התקשורת בבית, חייב לא להתעצל ולהתחיל להשוות מחירים.

ההוצאות על התקשורת בבית גבוהות מידי? יש מה לעשות בנידון

השלב הראשוני הוא כאמור לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות. חשוב לציין, כי חלק מהחברות מציעות דילים משתלמים יותר הכוללים חבילת תקשורת מלאה הכוללת חבילת סלולר, חבילת אינטרנט ביתי, חבילת טלוויזיה ואפילו טלפון קווי. מצד שני, מי שלא זקוק לכל השירותים האלו, יכול לבחור אך ורק את השירותים הרלוונטיים לגביו. למשל, תחום האינטרנט הביתי התפתח מאוד בשנים האחרונות, וכל אחד יכול לעיין במחירים השונים של החבילות, ולבחור לעצמו את חבילת האינטרנט שתתאים לצרכים שלו. ניתן למשל למצוא חבילות בסיסיות יותר של 15 מגה כולל תשתית וספק במחיר של 65 ₪, לצד חבילות גדולות יותר של 200 מגה כולל תשתית וספק, במחיר של 120 – 130 ₪. כמובן שהחבילות הגדולות יותר יתאימו לאנשים שמשתמשים באינטרנט באופן קבוע, ואילו החבילות הצנועות יותר יתאימו יותר למי שזקוק לאינטרנט באופן נקודתי יותר.

כיצד לחתוך את ההוצאות על התקשורת בבית – סלולר או טלפון קווי?

אם בעבר בכל בית היה מותקן טלפון קווי, הרי שהיום מדובר על תופעה הרבה פחות נפוצה. כמעט כל אחד מחזיק ברשותו טלפון סלולרי, ולכן אין שום צורך לשלם מחיר נוסף עבור הטלפון הקווי. חבילות הסלולר היום הרבה יותר זולות מפעם, היות וניתן למצוא חבילות החל מ – 30 – 40 ₪, הכוללות שיחות וסמסים ללא הגבלה. חבילה מסוג זה, יכולה להתאים לרוב האנשים. מצד שני, מי שנוטה לגלוש יותר באינטרנט מהטלפון הסלולרי שלו, חייב לדאוג לעצמו לחבילת גלישה גדולה יותר. חבילת סלולר הכוללת גלישה עד לנפח של 50 מגה, תעלה היום בסביבות ה – 50 ₪, ואילו חבילה הכוללת גלישה בנפח של 100 מגה – 70 ₪. מדובר במחירים משתלמים במיוחד, המאפשרים להוריד בצורה משמעותית את רמת ההוצאות החודשית. מי שבכל זאת מתעקש על טלפון קווי, יכול לעשות לעצמו חבילה בהתאם לכמות דקות השיחה הנחוצות לו. ניתן להסתפק בחבילה צנועה של 60 דקות שיחה במחיר של 10 ₪ לחודש, או להשקיע בחבילה של 1000 דקות שיחה, כולל חו"ל, במחיר של 80 – 85 ₪.

לסיכום, לא כל כך קשה לחתוך את ההוצאות על התקשורת בבית, צריך רק לגלות סבלנות ואורך רוח. ניתן להיעזר באתרים השונים המספקים השוואה למחירי החבילות השונות, על מנת להבין את מצב השוק ולבחור בחוכמה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת על בניית אתרים
כל עסק וכל חברה שמכבדת את עצמה, מחזיקה היום באתר אינטרנט מושקע ומעודכן. זהו למעשה כרטיס הביקור של...
קרא עוד »
דצמ 11, 2017
אתר המשחקים לPS4 המוביל בישראל
עכשיו, כשראש השנה ממש בפתח, אתם בוודאי מחפשים את המתנה המושלמת לילדים. אין הורה שלא היה רוצה להעלות...
קרא עוד »
אוג 28, 2018
פיתוח יישומים לאייפון בהזמנה אישית
בכל פעם כשאנחנו נכנסים לאפליקציה, בין אם זה במכשיר הסלולר ובין אם זה בכל מכשיר אחר, אנחנו יכולים לראות...
קרא עוד »
אפר 29, 2018