בניית אתר חנות

אם אתם מעוניינים למכור והרבה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מכירה באינטרנט. כיום למעלה מתשעים אחוזים מהישראלים מוכרים וקונים באינטרנט, דבר שמציב אותנו כצרכנים שיאנים בכל הקשור לקנייה באינטרנט. אם אתם בעלי עסק, ורוצים למכור דרך האינטרנט, אתם עושים את הדבר הנכון!

מה מוכרים באינטרנט? מהו אתר חנות?

באינטרנט בעצם מוכרים הכול. ראו רק את הדוגמה המוכרת לכולנו, אמזון. אתר זה הוא הגדול בעולם, בעל סניפים רבים במדינות רבות כדי לקצר את זמן האספקה והשפה המדוברת, והדברים משתלמים. זו הסיבה שמנכ"ל אמזון הוא האדם העשיר בעולם עם הון של כ-100 מיליארד דולר. אנשים שמים את מבטחתם בקנייה באינטרנט, ואם אתם עסק שמוכר שירותים ומוצרים, אתם מוכרים לדאוג שתהיה לכם חנות מקוונת. במילים אחרות: בניית אתר חנות על ידי אנשי מקצוע, קידום החנות בגוגל בעבור הלקוחות הנכונים, יצירת מסד נתונים ומאגר לקוחות, ולקחת את האינטרנט ברצינות!

איך עושים זאת נכון כיום?

בניית אתר חנות כמו שצריך היא משימה מקצועית, שיש לקחת אותה ברצינות. מצד אחד, אתם רוצים את הטוב ביותר, מצד שני אתם לא רוצים לשלם סתם כי "אתם לא מבינים בזה מספיק". חברות אינטרנט רבות נוהגות כמוסכניקים, ומנצלות את הבורות הטכנולוגית של לקוחות רבים, בעלי עסקים תמימים שרק רוצים להתחבר להווה. איך עושים בניית אתר חנות נכון כיום?

  1. בוחרים חברה טובה שאפשר לסמוך עליה, שאהבתם את תיק העבודות שלה, שקיבלתם עליה המלצות
  2. בוחרים פלטפורמה שקל לעדכן, לתכנת ולעצב, וגם לשדרג, ושלא דורשת מכם הוצאות מטורפות בכל פעם שצריך לשנות פסיק

על מה צריך להקפיד כשבונים אתר חנות?

בניית אתר חנות דורש התאמה לשלושה סוגי מסך כיום: מחשב, סלולארי וטאבלט. זה חשוב, כי אם תהיו נגישים בחנות שלכם לצרכנים בשלושת אפיקים אלו, זמן ההמתנה יתקצר, והם יהיו הרבה יותר ידידותיים כלפיכם בעלי העסקים, וכתוצאה, גם יקנו יותר. במילים אחרות, חשוב שהאתר שלכם יהיה מעוצב ומתוכנת היטב, ויתאים את עצמו, מה שנקרא RESPONSIVE, לשלוש הפלטפורמות. בנוסף, חשוב שממשק המשתמש יהיה פשוט וידידותי, ויזמין את הלקוחות שלכם להשתמש בו. וחשוב מאד אף יותר: חשוב שהמערכת של התשלום תהיה קלה, מאובטחת, כי רק כך הלקוחות יאמינו לכם.

מה מציעים לכם?

חברה רצינית לבניית אתר חנות ברמה הגבוהה ביותר, תדאג לא רק לבנייה והעיצוב – אלא גם לאופן הצגת המותג, המיתוג והנוכחות של האתר ברשת האינטרנט. יש נוחות רבה בחברה שמספקת סל שירותים מעבר רק לבניית חנות אינטרנטית, מאובטחת, יפה ואיכותית, וגם קידום ובניית נוכחות אינטרנטית בכלים כמו מודעות, קידום אורגני ועבודה ברשתות החברתיות, כדי לבנות בעבורכם את המותג הטוב ביותר בתחומכם. חברה שעושה זאת מתוך אהבת הדיגיטל, ואמונה גדולה כי הקניות באינטרנט הן הדבר הטוב, האיכותי והרווחי ביותר בעבור בעלי עסקים והן עבור הלקוחות.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד אדם טל יכול לעזור לכם לעשות כסף?
כל אחד היה רוצה לעשות יותר כסף בפחות זמן. החלום של רוב האנשים הוא להרוויח כמה שיותר בכמה שפחות זמן...
קרא עוד »
נוב 17, 2019
איך הקורונה השפיעה על מטבעות דיגיטליים
המטבעות הדיגיטליים החלו את דרכם בעולם לפני שנים אך רק בשנים האחרונות זכו לחשיפה גדולה ועליית ערך של...
קרא עוד »
אוק 09, 2020
יש לכם חנות חיות? איך תוכלו להגדיל את המכירות?
פתיחת חנות חיות היא עסק לכל דבר. סביר להניח שאתם מאוד אוהבים בעלי חיים ומעבר להצלחה העסקית והכלכלית...
קרא עוד »
מאי 09, 2022