יש לי רעיון! באיזה שלב מומלץ לפנות למשרד פטנטים

משרד פטנטים

אם תשאלו איש עסקים מחו"ל כיצד הוא היה מאפיין את מדינת ישראל הוא היה אומר לכם כמדינת הסטארט אפים. ואכן נראה כי אולי פרט לעמק הסילקון בקליפורניה במדינת ישראל יש הכי הרבה סטארט אפים לנפש. הרוח היזמית הישראלית היא דבר אשר ידוע בכל העולם והמוח היהודי לא מפסיק להמציא חידושים ולחשוב מה חסר לשוק וכיצד ניתן להציע מוצרים ושירותים חדשים. יזם זה אופי וכל מי שיוזם חברה לא עושה זאת בשביל להתעשר אלא בשביל הגשמת החלום שלו. אך אם אתם לא רוצים לראות את החלום מתרסק לחתיכות אתם חייבים להבין כי חלק מרכזי בכל סטארט אפ ויזמות הוא הנושא של רישום פטנטים. אם יש לכם המצאה חדשה אתם חייבים להבין כי מהר מאוד היא תועתק על ידי חברת ענק אלא אם תרשמו פטנט בהקדם אשר יגן עליכם בצורה מושלמת.

מדוע כל כך מומלץ לפנות למשרד פטנטים?

עליכם להבין כי רישום פטנטים הוא מקצוע לכל דבר שיש בו אלפי דקויות והדבר דורש מומחיות עצומה. על כן לא מומלץ לרשום את הפטנט לבד אלא לפנות אל משרד פטנטים שיעשה זאת. כחלק מכך מומלץ לפנות אל משרד עורך פטנטים עוד בשלב הרעיון הראשוני וזאת בכדי לברר האם יש כבר פטנט כזה או לא. אם יש פטנט כבר בתחום הזה אזי זה לא סוף פסוק בשבילכם ובהחלט יתכן כי המשרד יוכל להציע לכם דרכים לעקוף את הפטנט הזה. פניה בשלב הראשוני ביותר למשרד היא הכרחית והיא תסייע לכם להבטיח כי ההתנהלות שלכם תהיה החכמה והטובה ביותר שיש.

שימו לב לשיתופי הפעולה של המשרד עם משרדים בחו"ל

עליכם להבין כי ישראל היא כלכלה קטנה במונחים עולמיים וכי אם אתם רוצים להבטיח כי הפטנט שלכם יהיה תקף עליכם גם לרשום אותו בחו"ל. על רקע זה מומלץ לפנות אל משרד אשר יש לו שיתופי פעולה רבים עם משרדים בחו"ל וכך להבטיח כי רישום הפטנט ייעשה גם בחו"ל על ידי מקצוענים המבינים בתחום זה.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדע שאתה צריך עורך דין סייבר
בעידן שבו האינטרנט לוקח חלק בלתי נפרד מחיינו, גם תחום הפשיעה לוקח חלק נרחב ומשמעותי בפלטפורמה...
קרא עוד »
ספט 17, 2019
איך עושים שחזור דיסק קשיח חיצוני לקבצים שנעלמו
אין ספק שאם נעלמים לכם קבצים חשובים זה דבר שיכול להיות מאוד מתסכל, ולפיכך אתם צריכים גם להבין באילו...
קרא עוד »
פבר 06, 2017
המדריך לכתיבת קורות חיים
רושם ראשוני הוא אחד הדברים החשובים והמליצים בו זמנית כאשר ניגשים לראיון עבודה, זה קורה וקרה לכולנו....
קרא עוד »
מרץ 07, 2017