האם זה הזמן הנכון לרכוש אתריום

רכישת אתריום

לא מעט אנשים תוהים לעצמם האם זה הזמן הנכון לרכוש אתריום? מדובר על אחד המטבעות הדיגיטאליים המוכרים והידועים ביותר, אשר ללא שום ספק שינו את כל השקפת העולם לגבי העתיד של הבלוקצ'יין. מטבע האתריום הוקם בשנת 2014, ומאז הערך שלו הלך ועלה, גם אם לא באופן רציף. עולם המטבעות הדיגיטליים מאופיין בחוסר יציבות וחוסר רציפות, כלומר הערך של המטבע יכול להיות גבוה בתחילת היום, ובסופו של אותו היום הערך עלול לצנוח בעשרות אחוזים. משקיעי האתריום מבינים את סדר הדברים הטבעי שמאפיין את הזירה הדיגיטלית, ולכן לא נלחצים במיוחד נוכח השינויים החדים האלו. יש להבין כי לא מדובר כאן על בורסה יציבה ומבוססת, אלא על בורסה חדישה שנמצאת בסך הכול בתחילת דרכה. עם זאת, יש להבין כי העתיד כבר כאן, ואין שום ספק כי מטבע האתריום מהווה חלק משמעותי ממנו.

הזמן הנכון לרכוש אתריום – מתי ולמה?

קודם כל, כדאי להגדיר מהו בעצם אתריום – מדובר על פלטפורמה מבוזרת בעלת קוד פתוח, אשר מאפשרת לאשר ולאכוף חוזים חכמים. הפלטפורמה מבוססת על טכנולוגית הבלוקצ'יין, אשר הפכה לאחת הטכנולוגיות החדשניות והיעילות ביותר בשנים האחרונות. חברות הייטק גדולות התחילו להשתמש בטכנולוגיה הזו, על מנת להגדיל את הביצועים ואת התפוקה שלהן. לכן אין זה מפליא כי מדובר על המטבע השני בגודלו מבחינת שווי שוק, הוא נמצא ממש מאחורי מטבע ביטקוין המפורסם. אומנם ניתן לשמוע ל אמעט חדשות לגבי ההתרסקות של הביטקויין ובכלל של כל המטבעות הדיגיטאליים, אך למעשה מדובר בשמועות בלבד. אין ספק כי העתיד צופן לנו לא מעט הפתעות, אבל אין שום ספק כי המטבעות הדיגיטאליים יהיו חלק נכבד ממנו. כל מי שלא הספיק לרכוש את הביטקוין כשהיה עוד בחיתוליו, כדאי לו לרכוש אתריום היות ומדובר על מטבע חזק שערכו ילך ויעלה ככל שהזמן יחלוף.

לסיכום, כל מי שמתלבט עם עצמו – האם זה הזמן הנכון לרכוש אתריום? התשובה לכך היא חד משמעית – כן! אומנם הערך של המטבע עוד ירד ויעלה לא פעם ולא פעמיים, אך זהו המטבע שיוביל את הדרך לעתיד.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה לקנות מחשבי אפל?
כדי להבין את סוגיית קניית מחשבי אפל יש להבין למה היא מקרה יותר מורכב מאשר רכישת כל מחשב אחר שאינו אפל....
קרא עוד »
אפר 12, 2017
עריכת סרטונים כמו מקצוענים
לערוך סרטונים זה פשוט. מגוון תוכנות מאפשרות היום לכל אחד לערוך את סרטוניו כאוות נפשו ולפני ראות...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
כך אתם באמת מגנים על מערך המחשוב שלכם
אין ספק כי אנו חיים היום בעולם דיגיטלי, עולם המבוסס על כמויות עצומות של דאטה שיש לשמור עליה מפני...
קרא עוד »
יול 22, 2020