קורס ציור אונליין

קורס ציור אונליין

אוהבים לצייר על דף ועט ורוצים לעבור שלב בתחביב שלכם למקצוע או לקחת רמה אחת קדימה את הידע שלכם שכבר קיים? אכן תוכנת האילוסטרייטור תוכנה מספר אחת בשימוש בציור ואיור גרפיקה וקטורית תתן לכם מענה בתחום, תוכנת האילוסטרייטור מבית חברת אדובי עמוסה בכלים מדהימים שיכולים לעשות לכם חיים קלים וזה לא משנה לאיזה מטרה לתחביב או מקצוע, הרי כולנו שמענו סיפורים שמרבית המצליחים בתעשיות שונות התחילו תמיד במה שהם אוהבים ותרגמו בסופו של דבר את התחביב שלהם לכסף. אם אתם רוצים להתחיל ללמוד לצייר אילוסטרייטור תהייה לכם ממש אבן דרך להתחלה בתחום האמנות הדיגיטלית, בכתבה זו תוכלו לקבל פרטים רחבים על יכולותיה של תוכנת האילוסטרייטור וכמובן שנשתף אתכם בסרטון מדהים שהכנו במיוחד בשבילכם איך ציירים מבצעים איור וציור דיגיטלי בסגנון גרפיקה וקטורית באילוסטרייטור.

 

יכולות תוכנת הציור בעולם הגרפיקה – אילוסטרייטור הצללות גרדיאנטים

תוכנת האילוסטרייטור מבית חברת אדובי תחילה פותחה אך ורק בשביל עולם הציירים, בשנים האחרונות התוכנה עברה שידרוגים ומתיחות מכל עבר והתוכנה הותאמה גם למעצבים גרפיים וגרפיקאים כדי שיוכלו לקחת מהתוכנה גם עיצוב ומיתוג לעסקים בתהליכי בניית עיצובים. תוכנת האילוסטרייטור תאפשר לכם גם אם אתם מתחילים בציור או מתקדמים ומציירים בלי סוף לקחת צעד קדימה ולהיפרד סופית מהציור על דף ולעבור לעבודה דיגיטלית עם עט ואקום מקצועי. בתוכנה כלים מדהימים של הצללות על אלמנטים גרפיים וקטורים, תוכלו לבנות אלמנט ובהדרגתיות לבצע את שילובי הצבעים עם פקודות קלות לתפעול, פקודת MESH ILLUSTRATOR  מאפשרת לציירים לבחור אזורים בתוך האלמנט ובדיוק כמו שתוכנת הפוטושופ עובדת תוכלו לזרוק צבע כהה יותר או כהה פחות כדי לתת עומק עם קומפוזיציה נכונה בציור, אחד הכלים ששודרגו בגרסאות האחרונות של התוכנה הוא כלי הגרדיאנט בתוכנה שמאפשר ביתר קלות לבצע מעברי צבע לכל צורה שתציירו בתוכנה.

הציור בתוכנת אילוסטרייטור

תוכנת האילוסטרייטור מאפשרת לכם לצייר עם סגנונות של מברשות שונות וכמובן תוכלו להשלים את הצבע שתצטרכו בצורה מהירה, בדיוק כמו שאתם מציירים עם דף ועפרון אותו סגנון בדיוק אבל בצורה דיגיטלית עם כל הנוחות שתוכנה גרפית מאפשרת, סגנון ציור נוסף נוכל לעבוד עם כלי הנקודות בתוכנה, נוכל לבנות את כל הציור שלנו על ידי אוסף של נקודות ומשיכות ולאפשר לצייר לקבל את כל העיגוליות שלו בצורה נכונה. סגנונות האיור בלימודי קורס ציור אונליין נלמדים כדי לאפשר לבוגר הקורס לבחור לאחר הלימודים מהו הסגנון איור שהכי מתאים לו, בתקופת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לתרגל את כלי התוכנה ולעבוד בצורה מהירה בעת בניית הציור שלכם בתוכנה. כמובן זה לא סוד שככל שמתרגלים המון מצליחים לבצע כל סגנון איור שרק תרצו.

 

ללמוד אונליין לצייר באינטרנט דרך המחשב עם מורים פרטיים

הכנו במיוחד בשבילכם סרטון ושיעור הסבר וכולו בעברית על איך לומדים קורס ציור אונליין וכל זה מהבית עם מורים פרטיים לציור שילמדו אתכם צעד אחר צעד איך לצייר ולבצע בעצמכם את כל מה שעולה לכם בראש. הלימודים מתקיימים אונליין עם החיבור לתוכנת האילוסטרייטור שנמצאת אצלכם, המורה יסביר לכם צעד אחר צעד איך לבצע אפקטים בתוכנה או לצייר סגנון ולאחר ההסבר של המורה אתם תבצעו את זה בעצמכם, במידה ויש לכם שאלות המורה יוכל לתמוך בכם ללא שום בעיה, בדיוק כמו שמורה פרטי בא אליכם עד הבית רק שאתם לא רואים אותו, הלימודים יהיו ברוב שעות היום כך שתוכלו לשמור על שיגרת חיים של עבודה ולימודים יחדיו, תיק העבודות יהיה לכל אורך הקורס ואתם תבנו דוגמאות בציור דיגיטלי לכל אורך הקורס וגם בסופו, הקורס מתאים גם לאנשים שאין להם מושג בתחום הציור ורוצים לקחת את החלום שלהם צעד קדימה. מסלול לימוד ציור אונליין הוא מסלול לימודי תעודה ושיעורי הבית והתרגילים הם יבנו אתכם ויהפכו אתכם למקצוענים בתחום.

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזמנת שירותי בניית אתרים לעסקים
  להיות בעל עסק זה אומר, בראש ובראשונה, לעמוד תמיד בתחרות הקיימת ולהתחדש כל העת. כלומר, זה שאולי...
קרא עוד »
יונ 13, 2017
איזה סוגי עסק צריכים CRM?
CRM היא תוכנה המסייעת לעסקים לנהל את התהליכים העסקיים שלהם. זה נמצא בשימוש על ידי חברות כדי לעקוב ולנתח...
קרא עוד »
נוב 29, 2022
כמה מסים יש על ביטקוין?
במידה ואתם אזרחי ישראל ואתם מתכוונים לסחור בביטקוין ובכלל הנושא של כרייה של ביטקוין מעניין תאכם,...
קרא עוד »
דצמ 11, 2020