ניהול מוזמנים באירועים – הרבה יותר מרשימת מוזמנים

ניהול מוזמנים

עבור רבים, ניהול כנסים הינו הרבה מעבר לכיף. מדובר בפרויקט מאתגר מאוד אותו יש לתכנן בצורה יעילה הכרוכה במחשבה מעמיקה, בעיקר אם מעוניינים להשיג מהכנס הרבה מעבר לאורחים מרוצים. עקרון הבסיס בניהול כנסים ואירועים הוא ניהול מוזמנים בדרך הנכונה ביותר עבור האירוע. חשוב להבין (ובעיקר כשמדובר בכנס עסקי), שניהול רשימת המוזמנים מתחיל עוד הרבה לפני האירוע, ממשיך באירוע עצמו ואף ממשיך לאחר שהאירוע נגמר.

ניהול מוזמנים – איך זה עובד?

כאמור, יש מס' דרכים לבצע ניהול מוזמנים יעיל:

  • שימוש במערכת רישום וניהול מוזמנים – כשמדובר באירוע עסקי או כנס, הצעד הראשון הוא לשווק אותו. את זה נעשה על ידי פתיחת אתר ובו כל הפרטים ואף אפשרות הרשמה מראש אונליין בכדי לשריין מקום. מתוך רשימת המזמינים מראש ניצור רשימת מוזמנים מעודכנת, ונגיע מוכנים ליום האירוע.
  • רישום עצמאי – ישנן פתרונות נוספים עבור מי שלא נרשם מראש או באירועים שבהם לא הייתה בכלל אפשרות כזאת. הטכנולוגיה המתקדמת הביאה ליצירת עמדות רישום עצמאיות המוצבות בדרך כלל בכניסה למקום בו מתקיים האירוע, ובהן כל באי האירוע יוכלו לבצע רישום עצמאי. עמדות הרישום העצמאיות יכללו לרוב ממשק ידידותי מאוד על מנת שהמשתמשים יוכלו לבצע את התהליך במהירות ובקלות ללא צורך בעזרה חיצונית. את העמדות ניתן לעצב בהתאם לחברה המארגנת את האירוע כך שייווצר קו אחיד.
  • צמיד חכם – דיברנו על טכנולוגיה מתקדמת, אך לא נוכל לעשות זאת מבלי להזכיר את הצמידים החכמים. אלו מתממשקים עם מערכת ניהול המוזמנים בזמן אמת, ומראים למנהלי האירוע (או כל מי שיש לו הרשאה לכך) היכן נמצא כל מוזמן. במקרה הצורך יוכלו לתת למוזמנים הרשאות שונות ואישורי כניסה.

ניהול המוזמנים הוא הבסיס לאירוע מוצלח

העקרון הבסיסי ביותר בהפקת אירוע או כנס הוא רשימת המוזמנים. בהתאם לכמות המגיעים, תדעו בדיוק כמה שולחנות אתם צריכים, מהי כמות המזון והשתייה לה אתם זקוקים, כמה כיסאות יש להעמיד באולם ההרצאות ועוד. משום כך, ניהול מוזמנים באירועים הוא עניין קריטי ביותר שאין לוותר עליו!

גאדג'טים טכנולוגיה כללי לימודים טכנולוגיים שיווק באינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנית BCP לעסקים
תוכנית BCP היא תוכנית מקיפה הכוללת את כל הצעדים הדרושים לנקוט אם אסון עומד לקרות. הוא משמש בעיקר עסקים...
קרא עוד »
דצמ 31, 2022
מחשבים לגיימינג
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמתעניינים ברכישה של מחשבים לגיימינג. מדובר על מחשבים עוצמתיים...
קרא עוד »
אפר 21, 2020
מה עדיף מדפסת לייזר או מדפסת דיו?
היום רוב האנשים מחזיקים בבית שלהם מדפסת פרטית, אשר משמשת אותם לצורך הדפסת מסמכים, עבודות, שיעורי בית...
קרא עוד »
ינו 16, 2019